Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
495.669
0.94%
1ºC
İstanbul
Hafif kar 1 C
  Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesi Fatma Özdağ uğurlandı İZLE

  Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesi Fatma Özdağ uğurlandı İZLE

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesi Fatma Özdağ'ın cenazesi, Tunceli'nin Nazımiye ilçesine bağlı Ayranlı köyünde toprağa verildi.
  • 24.11.2014 - 11:41

  Kılıçdaroğlu nun kayınvalidesi Fatma Özdağ uğurlandı İZLE #1

  Kalp ve solunum yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede dün yaşamını yitiren 88 yaşındaki Fatma Özdağ'ın cenazesi, Kocaeli'nden karayoluyla Nazımiye'ye getirildi. Özdağ için Nazımiye Cemevi önünde cenaze töreni düzenlendi. Burada kılınan namazın ardından cenaze, ilçeye bağlı Ayranlı köyüne götürüldü.

  Özdağ'ın cenazesi, eşi Ali Hıdır Özdağ'ın mezarının yanına defnedildi. Cenaze törenine, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve akrabaları ile Tunceli Valisi Osman Kaymak, İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP'nin yöneticileri, bazı milletvekilleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

  Kılıçdaroğlu ve akrabaları, cenazenin defnedilmesinin ardından taziyeleri kabul etti.

  Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesi Fatma Özdağ uğurlandı İZLE

  Kılıçdaroğlu nun kayınvalidesi Fatma Özdağ uğurlandı İZLE #2

  Kılıçdaroğlu nun kayınvalidesi Fatma Özdağ uğurlandı İZLE #3

  "ANNEMİN ACISI YÜREĞİMİ YAKIYOR"

  Yapılan dualar ve kılınan cenaze namazının ardından Özdağ’ın cenazesi, köyü Ayranlı’daki aile mezarlığına defnedildi. Kılıçdaroğlu tabuta omuz verirken, “Annemin acısı yüreğimi yakıyor” diyen ve akrabalarına sarılıp ağlayan eşi Selvi Hanım, merasim sırasında cemevinden çıkmamayı tercih etti.

  Fatma Özdağ, kalp ve solunum yetmezliği nedeniyle bir aydır tedavi gördüğü Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, 88 yaşında hayatını kaybetmişti. Özdağ, 6 çocuk annesiydi.

  Kılıçdaroğlu nun kayınvalidesi Fatma Özdağ uğurlandı İZLE #4


  Görüş Bildir