Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
492.826
-4.80%
2ºC
İstanbul
Çok bulutlu 2 C

  Kızıl Tugay kadınları tacizciyi cezalandırdı

  Hindistan'da bir kadın, kendisini taciz eden adamı sokakta sıkıştırarak dövdü.
  • 27.08.2015 - 11:06
  Kızıl Tugay kadınları tacizciyi cezalandırdı

  Hindistan’ın Lucknow kentinde bir genç kız bir kadın hakları grubunun yardımıyla kendisini taciz eden bir adamı bulup sokak ortasında evire çevire dövdü. Kadın grubu “cezalandırma eylemini” kamerayla görüntüleyerek internetten yayınladı.

  Kızıl Tugay kadınları tacizciyi cezalandırdı #1

  Kızıl Tugay kadınları tacizciyi cezalandırdı VİDEO

  KADINLAR İZİNİ SÜRDÜ

  Lucknow Tribune’ün haberine göre, adının Dhirendra olduğu belirtilen bir adam evinin çatısında uyumakta olan bir genç kızı birkaç kez taciz edince, genç kız çareyi “Kızıl Tugay” adlı bir kadın hakları kuruluşuna başvurmakta buldu. Kadın tacizlerine karşı mücadele etmek için kurulan “Kızıl Tugay” kadınları tacizcinin izini sürerek bir sokakta sıkıştırdı.

  Kızıl Tugay kadınları tacizciyi cezalandırdı #2

  KIZDAN ÖZÜR DİLEYEREK YALVARDI

  Kadınlar tacizcinin etrafını çevirirken, tacize uğrayan genç kız da adamı adeta evire çevire dövdü. Yediği bir darbeyle yere düşen tacizci kendisini döven kızdan özür dileyerek yalvardı. Ancak tacizcinin yalvarışı bir işe yaramadı ve genç kız adamı bir süre daha dövdü.

  Kızıl Tugay kadınları tacizciyi cezalandırdı #3

  İBRETLİK GÖRÜNTÜLER

  “Kızıl Tugay” kadınları diğer tacizcilere ders olması için dayağı görüntüleyerek internet üzerinden yayınlarken, geriye işte bu ibretlik görüntüler kaldı.


  Görüş Bildir