Petrol
97.35
-0.82%
Euro
18.4175
0.09%
Dolar
17.9523
0.11%
Altın
1.035
-0.34%
Borsa
2864
0.00%
Bitcoin
446.391
1.26%
23ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 23 C

  Kraliyet gelini direksiyonda yakalandı

  İngiliz kraliyet ailesine gelin gitmesinin üzerinden bir buçuk yıl geçtikten sonra her şeyi geride bırakıp yeni bir hayata başlayan Meghan Markle, Kanada'da görüntülendi.
  • Haber Merkezi
  • 18.01.2020 - 11:45
  Kraliyet gelini direksiyonda yakalandı

  Eşi Prens Harry ile birlikte kraliyet ailesindeki görevlerini bırakıp sivil hayata geçme kararıyla dünya gündeminin ilk sıralarına yerleşen Meghan Markle, bir süredir bulunduğu Kanada'da görüntülendi.

  Backgrid USA'da yer alan habere göre; Victoria kentinte bulunan havaalanında arkadaşını karşılamaya giden Markle'a, aracının içinde bulunan bir korumanın eşlik ettiği görüldü.

  Kraliyet gelini direksiyonda yakalandı #1

  10 DAKİKA ARKADAŞINI BEKLEDİ

  Markle, havaalanının dışında 10 dakika kadar bekledi. Sonra da uçağından inen arkadaşını da alarak, ailesiyle birlikte Noel ve yeni yıl tatilini de geçirdiği milyon dolarlık lüks evinin yolunu tuttu.

  Kraliyet gelini direksiyonda yakalandı #2

   

  KENDİ PARALARINI KAZANMAK İÇİN ÇALIŞACAKLAR

  Havaalanında karşıladığı arkadaşı yoga uzmanı Heather Dorak'ın kente sırf Markle için gittiği ileri sürülüyor. Dorak'ın oyunculuk döneminde Markle ile birlikte çalıştığı biliniyor. İkilinin tıpkı eskiden olduğu gibi tekrar birlikte çalışmaya başlayacağı belirtiliyor. Kendi paralarını kazanmayı amaçlayan Prens Harry ile Meghan Markle'ın Kanada'da birlikte çalışacakları bir ekip oluşturmaya başladıkları da gelen haberler arasında. Çift, halkla ilişkiler görevlisinden sosyal medya uzmanına kadar geniş bir kadroyla birlikte çalışacak.

  Kraliyet gelini direksiyonda yakalandı #3

  OYUNCULUK GÜNLERİNDEKİ KIYAFETLERİNE DÖNDÜ

  Bu arada Meghan Markle'ın kraliyet hayatından ayrıldıktan sonra oyunculuk günlerindeki giyim tercihlerine döndüğü de görüldü. Arkadaşını beklerken üzerine giydiği kaban, Suits dizisinde oynadığı sırada canlandırdığı karakter olan Rachel'ın da sık giydiği bir kabandı.

  Kraliyet gelini direksiyonda yakalandı #4

  Kraliyet gelini direksiyonda yakalandı #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir