Euro
10.3162
2%
Dolar
8.7653
1.31%
Altın
493.36
0.29%
Borsa
1.401
-0.43%
Bitcoin
391.203
3.96%
15ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 15 C
  Kürşat Tüzmen'in çok sert BDP ve PKK çıkışı

  Kürşat Tüzmen'in çok sert BDP ve PKK çıkışı

  Tüzmen: Ders aldıkları öğretmenleri onları koruyan asker ve polisleri öldürüyorlar. BÖYLE ŞEREFSİZ BİR ÖRGÜT VAR MI YA!.
  • 20.10.2012 - 16:46

  Kürşat Tüzmen in çok sert BDP ve PKK çıkışı #1

  ENSONHABER.COM/DETAY HABER Son olarak AK Parti MKYK'dan da ayrılan Kürşat Tüzmen canlı yayında gündeme bakanlık sonrası yaşantısına dair sorulara cevap verdi.

  MİLLİYETÇİ TÜZMEN'DEN KÜRT MİLLETİ İFADESİ

  Kanaltürk yayınında Candaş Tolga Işık'ın Bunu Konuşalım programına konuk olan Tüzmen, kürt meselesiyle ilgili sert çıkışlarda bulundu. AK Parti'deyken partinin en milliyetçi kanadı olarak gösterilen Tüzmen'in yayında kullandığı 'Kürt Milleti' ifadesi ise dikkatlerden kaçmadı.

  Kürşat Tüzmen in çok sert BDP ve PKK çıkışı #2

  Terör örgütünü Kürtler'in boğacağını savunan Tüzmen, "Ne yapıyorlar, bebekleri katlediyorlar, okulları yakıyorlar. O çocukların üzerine bomba atıyor. Kendisine eğitim veren öğretmeni bir süre sonra geliyor vuruyor.

  BÖYLE ŞEREFSİZ BİR ÖRGÜT VAR MI YA!..

  Böyle şerefsiz bir örgüt var mı ya? Kendisini koruyan polisi,askeri öldürüyor. Böyle şerefsiz bir örgüt var mı? Benim ekmeğimi yiyecek, benim suyumu içecek benim okullarımda okuyacak ondan sonra gelecek ben Kürtler'in hakkını savunuyorum diyecek. Alakası yok. Bunları Kürtler boğacak.. Kürt kökenli vatandaşlarımız ayaklanmaya başladılar bunların üzerine onlar gitmeye başladı. Bundan sonrası kolaydır. PKK ve BDP hiç bir şekilde Kürt milletini temsil etmiyor. Bunların temsil ettiği başka bir şey yok. Taşerondur bunlar. " diye konuştu.

  KÜRŞAT TÜZMEN'İN PKK'YA ÇOK SERT ÇIKIŞI

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir