Petrol
86.98
-0.02%
Euro
19.614
-0.01%
Dolar
18.6315
-0.01%
Altın
1.08
-0.01%
Borsa
5046
1.38%
Bitcoin
321.643
-0.54%
13ºC
İstanbul
Hafif yağmur 13 C
  Lindsay'nin babası, kızının prensle aşk yaşadığını kabul etti

  Lindsay'nin babası, kızının prensle aşk yaşadığını kabul etti

  Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman ile aşk yaşadığı iddia edilen ünlü oyuncu Lindsay Lohan'ın babası Michael Lohan, ikilinin 'platonik ve saygılı' bir ilişkisi olduğunu söyledi.
  • REUTERS
  • 07.11.2019 - 11:48

  Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ın dünyaca ünlü oyuncu Lindsay Lohan ile aşk yaşadığı iddialarına, Lohan’ın babasından yanıt geldi.

  Aktristin babası Michael Lohan, kızının aşk dedikodularıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Orta Doğu’da yaptığı çalışmalar dolayısıyla Muhammed bin Selman ile tanıştı. Bölgedeki insanlara, özellikle mültecilere yardım etmek için çalışıyor." dedi.

  Lindsay nin babası, kızının prensle aşk yaşadığını kabul etti #1

  "PLATONİK VE SAYGILI İLİŞKİLERİ VAR"

  "Lindsay’nin Suriye’de yaptığı iyi çalışmalar hakkında hiç kimse yazmıyor. Sadece kötü şeyler duymak istiyorlar." ifadelerini kullanan Michael Lohan, "Bin Selman ile ‘platonik ve saygılı’ bir ilişkisi var. " diye konuştu.

  Lindsay nin babası, kızının prensle aşk yaşadığını kabul etti #2

  "PRENSİN YANINDA GÜVENDE HİSSEDİYOR"

  Lohan’ın babası, Veliaht Prens'in Kaşıkçı cinayetiyle ilgili bağlantısı sorulduğunda ise iddiaların doğru olmadığını, kızının kendisini Prens’in yanında güvende hissettiğini söyledi.

  Lindsay nin babası, kızının prensle aşk yaşadığını kabul etti #3

  FORMULA 1 YARIŞLARINDA TANIŞTILAR

  Gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetinin arkasında olmakla suçlanan Suudi Arabistan Veliaht Prensi ile Lindsay Lohan arasındaki aşk dedikoduları, daha önce de basına yansımıştı. Çıkan haberlerde 33 yaşındaki aktris Lohan ve Veliaht Prens'in düzenli olarak mesajlaştığı, hatta prensin Lohan’a kredi kartını verdiği iddia edilmişti. Lindsay Lohan ve Prens’in geçtiğimiz yıl Formula 1 yarışında tanıştıkları belirtilmişti.

  Lindsay nin babası, kızının prensle aşk yaşadığını kabul etti #4


  Görüş Bildir