Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
379.241
1.95%
22ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 22 C
  Melih Gökçek CHP'lilere İzmir'i sordu - izle

  Melih Gökçek CHP'lilere İzmir'i sordu - izle

  İzmir'in sele teslim olmasına en ilginç yorum Melih Gökçek'ten geldi...
  • 25.11.2013 - 14:30

  Melih Gökçek CHP lilere İzmir i sordu - izle #1

  İzmir cuma günü düşen yağışlarla neredeyse göle dönmüştü. Cadde ve sokakların sular altında kalması nedeniyle isyan eden İzmirliler bu sabaha yine aynı görüntülerle uyandı.

  Kentte bugün de sağanak yağış vardı, caddeler dereye döndü, araçlar yollarda kaldı, yollar kapandı. Sosyal medya bir kez daha İzmirliler'in isyanına sahne oldu.

  İzmir'i sel aldı - izle

  MELİH GÖKÇEK CHP'LİLERE SESLENDİ

  Twitter'da en ilginç paylaşımı ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yaptı. CHP'lilerin Ak Partili belediyeleri eleştirmek için her fırsatı değerlendirmesine gönderme yapan Gökçek, 'Ankara'da olsa feryadı figan olurdu' diyerek, CHP'lilere seslendi; 'İzmir'in bu hali için gürültü koparacak mısınız yoksa dilinizi yutacak mısınız?'

  İşte Gökçek'in o tweetleri;

  Melih Gökçek CHP lilere İzmir i sordu - izle #2

   

  Melih Gökçek CHP lilere İzmir i sordu - izle #3

  Melih Gökçek CHP lilere İzmir i sordu - izle #4

  Melih Gökçek CHP lilere İzmir i sordu - izle #5

  AZİZ KOCAOĞLU'DAN GÖKÇEK'E CEVAP

  Çarşamba günü yapılacak EXPO 2020 oylaması için Paris'te bulunan ve delege ülkelerle ikili görüşmeler yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun Gökçek'e cevabı gecikmedi.

  'MELİH BEY BİZDEN ÇOK DAHA İYİ BİLİR'

  "İzmir, özellikle denizin yükselmesi nedeniyle olağanüstü bir gün yaşadı. Böyle bir afet üzerinden prim yapmaya ve karşı tarafı karalamaya çalışmayı, bir meslektaşıma yakıştıramadım. Yerel yöneticiler kendi işine bakmalı. Ama laf söylemekse, elbette bizim de Sayın Gökçek’e söyleyeceğimiz çok şey var. Balıkadam kullanmayı Melih Bey bizden çok daha iyi bilir. Çok değil 2 yıl önce, Çetin Emeç Bulvarı’ndaki alt geçitte araçlar ve vatandaşlar 6-7 metre suda mahsur kalmadı mı? Orada balık adamlar görev yapmadı mı? Ama biz o gün tek bir kelime konuşmadık. ‘Afettir, olabilir’ dedik. Elbette yoğurt yiyiş tarzımız çok farklı. Ancak küresel ısınmanın etkisini giderek artırdığı bir dönemde böyle iddialı laflar etmemek lazım. Son bir ay içinde çeşitli Avrupa kentlerinde yaşanan sel görüntüleri hala hafızalarda."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir