Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
348.399
6.77%
34ºC
İstanbul
Güneşli 34 C

  Melih Gökçek: Türkiye uyanık olmalı

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Berkin Elvan'ın ölümüyle başlayan protestoları yorumladı.
  • 11.03.2014 - 23:35
  Melih Gökçek: Türkiye uyanık olmalı

  Melih Gökçek: Türkiye uyanık olmalı #1

  Ülke TV'de Sıradışı programına konuk olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

  Gökçek, vatandaşları Gezi olaylarında çıkan olaylarda başından yaralanan ve uzun süren tedavi sürecinden sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan'ı bahane ederek ülkeyi karıştırmak isteyenlere karşı uyardı.

  İşte Gökçek'in o açıklamaları..

  "VANDALİZM TEKRAR BAŞLADI"

  "Bu tip olayların bazı bahaneler ileri sürülerek tekrar başlatılacağını defalarca söylemiştim. Bir bahane aranıyordu o bahane bulundu. Bugün maalesef Gezi olaylarının benzeri vandalizme yönelik olaylar arka arkaya başladı. Akşam Kızılay'da 3 tane aracımıza saldırı oldu. Bir aracımızın camlarını kırdılar. Bir aracımızın lastiğini patlattılar. Bir aracımızın da üzerine yazı yazdılar. Şu anda vandalizm tekrar başladı"

  "SEÇİMLERE KADAR SÜRECEK"

  "Bu başlatılan Vandalizm, seçimlere kadar ilerletilerek devam edecek.Çünkü; bunun istihbaratları emareleri kulağımıza geliyordu. Çıkan olaylar gelen istihbaratların doğru olduğunu ortaya koydu"

  "HALKIMIZ UYANIK OLMALI"

  "Şimdi bir tane daha gelecek onu da ifade edeyim. Özellikle Muhsin Yazıcıoğlu ile ilgili bir kaset çıkartılacak. Başbakan'la MİT Başkanı'nın arasındaki bazı konuşmalar olduğu rivayeti ileriye atılacak. Bu olay deşifre oldu. Bunun üzerine ülkücü gençlik sokağa dökülecek. Ülkücü gençliği şu andaki marjinal gruplarla yan yana getirecekler. Ve ikisiyle birlikte inanılmaz bir anarşi ortamı meydana getirmeye çalışacaklar. Bu yazılan ve adım adım uygulanan bir plan. Biz de bunu ısrarlı bir şekilde deşifre ederek, halkı bu manada uyanık kalmaya davet ediyoruz."

  Melih Gökçek: Türkiye uyanık olmalı - izle

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir