Euro
10.0716
-0.07%
Dolar
8.5573
-0.08%
Altın
495.25
-0.46%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
277.681
0.54%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C
  Metin Akpınar son gününe kadar yanındaydı

  Metin Akpınar son gününe kadar yanındaydı

  En yakın rol arkadaşı Metin Akpınar, Zeki Alasya'nın vefatı ardından konuştu.
  • Haber Merkezi
  • 08.05.2015 - 11:36

  Metin Akpınar son gününe kadar yanındaydı #1

  Ünlü Türk tiyatro ve sinema oyuncusu Zeki Alasya'nın vefatı, gündeme bomba gibi düştü. En yakın rol arkadaşı Metin Akpınar, Alasya'nın vefatının ardından konuştu.

  Zeki Alasya kimdir

  "BU SABAH ÇOK SEVDİĞİ YEMEĞİ YAPMIŞTIM"

  Son gününe kadar Alasya'nın yanında olduğunu anlatan Akpınar, "Bu sabah çok sevdiği mücendrayı yapmıştım. Tencereye koydum, hastaneye götürecektim, vermek kısmet olmadı" dedi. Akpınar'ın konuşurken sesinin titremesi dikkat çekti.

  *Mücendra mercimekle yapılan Kıbrıs’a özgü bir pilavdır.

  Metin Akpınar son gününe kadar yanındaydı VİDEO

   

  Gelen üzücü haber sanat camiasını yasa boğdu.

  ATİLLA DORSAY: EFENDİLİĞİNE HAYRAN OLMAK AYRICALIKTI

  Sinema eleştirmeni Atilla Dorsay, “Modern çağ komedyenlerinden önde gelen biriydi. Metin Akpınar'la olan birlikteliği sinemamıza ve tiyatromuza en ünlü ikilisini kazandırdı. Zeki Alaysa çok iyi bir karakter oyuncusuydu. Yanında olup onunla konuşmak onun İstanbul efendiliğine hayran olmak büyük bir ayrıcalıktı” dedi.

  MÜJDAT GEZEN: KARDEŞİMİ KAYBETTİM

  Müjdat Gezen, “Çok kötüyüm. Ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Biraz önce aldım haberi. Geçen hafta yanına gittim çok aciz gördüm onu. Açık söylemek gerekirse bekliyorduk ama bu kadar erken değildi. Kardeşimi kaybetmiş gibiyim” ifadesini kullandı.

  NEVRA SEREZLİ: İNANAMIYORUM

  Zeki Alaysa ile aynı sahneyi paylaşan isimlerden olan Nevra Serezli, “İnanamıyorum. En son konduracağım insanlardan biri. En ufak şekilde bir birimizi kırmadık. Hep gülerek tiyatrolar da oynadık. Bana kötü günlerimde hep destek olmuştur. Onları hiç unutamam. Sevginin yok olduğu dünyada ender insanlardan biriydi” şeklinde konuştu.

  MELEK BAYKAL: ŞU ANDA ŞOKTAYIM

  Gözyaşları içinde konuşan Melek Baykal, “Şu anda şoktayım. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Çok kötüyüm. Kötü bir sürpriz yaptı. Çok kötüyüm çocuklar çok fazla konuşacak durumda değilim” dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir