Euro
9.9846
1.2%
Dolar
8.3192
1.71%
Altın
476.7
1.02%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
438.100
-3.49%
15ºC
İstanbul
Açık 15 C

  Mısır Çarşısı'nda intihar girişimi

  Tarihi Mısır Çarşısı'nın restorasyon iskelesine çıkan işportacı intihar girişiminde bulundu. Çevredeki turistler ve vatandaşlar seyretti.
  • Haber Merkezi
  • 27.12.2015 - 08:37
  Mısır Çarşısı'nda intihar girişimi

  Tarihi Mısır Çarşısı'nın çatısına çıkan ve burada restorasyon için kurulan iskeleye tutunan seyyar satıcı intihar etmek istedi.

  Mısır Çarşısı nda intihar girişimi #1

  Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis önce çevre güvenliği aldı ardından şahsı ikna etmeye çalıştı. Bir süre sonra sağlık ve itfaiye ekipleri de olay yerine gelerek çalışmalarına destek verdi.

  Mısır Çarşısı nda intihar girişimi #2

  EKİPLERİN DESTEĞİ İLE İKNA ÇABALARI BAŞLADI

  Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis önce çevre güvenliği aldı ardından şahsı ikna etmeye çalıştı. Bir süre sonra sağlık ve itfaiye ekipleri de olay yerine gelerek çalışmalarına destek verdi.

  Mısır Çarşısı nda intihar girişimi #3

  SELFİE ÇEKEN BİLE VARDI

  Ardından bir itfaiye eri merdivenle çatıya ulaşarak genci ikna etmeye çalıştı. Bu sırada turistler ve vatandaşlar olayları meraklı bakışlarala izlerken aralarında selfie çekenler dikkat çekti.

  Mısır Çarşısı nda intihar girişimi #4

  İNTİHARDAN VAZGEÇİRİLDİ

  Uzun süre çatıdan inmemekte direnen genç güç bela ikna edilerek aşağıya inmesi sağlandı. Genci intihar girişimine iten neden henüz bilinmezken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir