Euro
10.0341
0.07%
Dolar
8.2386
0.06%
Altın
487.58
0.58%
Borsa
1.455
0.96%
Bitcoin
485.488
-0.39%
16ºC
İstanbul
Güneşli 16 C
  Muharrem İnce: Erdoğan'ın yerinde olabilirdim

  Muharrem İnce: Erdoğan'ın yerinde olabilirdim

  Muharrem İnce, çocukluğunda Kur'an kursunda başarılı olduğunu söyleyerek "İmam Hatip'e gitseydim Erdoğan'ın yerinde ben olabilirdim" dedi.
  • 11.01.2015 - 10:29

  ince

  Hotel zur Post adlı otelin toplantı salonunun tıklım tıklım dolu olduğu etkinliğin açılışını inisiyatifin sözcüsü Levent Ekiz yaptı. Muharrem İnce, salonu dolduranların ellerini tek tek elini sıkarak sempati topladı.

  "PARTİMİZDE SORUN YOK"

  Muharrem İnce kendisine yöneltilen bir soru üzerine "Parti içerisinde herhangi bir sorun yok, eğer sorunlar varsa bir ailede olduğu gibi sadece aile içerisinde konuşulur halledilir. Şu an sayın Kılıçdaroğlu beni telefonla arasa, dese ki sana görev verdim, yarın Paris'e git durumu rapor et dese. Baş üstüne derim, emredersiniz derim. Kurultay orada kalmıştır, partimizin seçilmiş genel başkanı vardır. Ben partimizin ve genel başkanımızın başarı olması için elimden ne geliyorsa yaparım. Fazlasını da yaparım" dedi.

  "RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN YERİNE BEN OLABİLİRDİM"

  Çocukluğunda gittiği Kur'an kursunda oldukça başarılı olduğunu söyleyen Muharrem İnce, "İmam dedeme demiş ki, bu çocuktan çok güzel hafız olur. Bunu imam hatipe yazdır. Beni dedem o gün imam hatipe yazdırsaydı, Tayyip Erdoğan'ın yerine bugün belki ben olabilirdim" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir