Muhteşem Yüzyıl setine 5 Mercedes'le sürpriz ziyaret

Muhteşem Yüzyıl setine 5 Mercedes'le sürpriz ziyaret

Star Tv'nin rating rekorları kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın yeni sezon çekimleri başladı. Halit Ergenç, Meryem Uzerli, gibi oyuncuların tam kadro hazır bulunduğu TEM Stüdyoları'ndaki sette salı günü ilginç bir olay yaşandı.

5 adet Mercedes marka araç TEM Stüdyoları'nın İkitelli'de bulunan setine geldi. Arabaların önünde yazan 'Dışişleri Protokol' yazısı ise misafirlerin önemli isimler olduğunu kanıtlar nitelikteydi.

2 ERKEK / 7 KADIN / 5 KORUMA

Arabadan inen 2 erkek ve 7 kadına, 5 koruma eşlik etti. İçinde 5 Türk korumanın da bulunduğu ekibin eşlik ettiği kişilerin isimleri bir sır gibi saklanırken, bu sürpriz ziyareti Dubai Veliaht Prensi ve Birleşik Arap Emirlikleri Savunma Bakanı Şeyh Muhammed Bin Raşid Al Maktoum'un kardeşinin yaptığı öne sürüldü.

ZİYARET 45 DAKİKA SÜRDÜ

Vatan gazetesinin haberine göre, sete ailesiyle gelen Prens, ilk olarak soluğu hayranı olduğu Kanuni Sultan Süleyman rolündeki Halit Ergenç'in yanında aldı. Beraberindeki kadınlar ise Hürrem Sultan'ı canlandıran Meryem Uzerli'ye koştular, onu iltifatlara boğdular. 45 dakika süren ziyaret yüzünden sette çalışmalar bir süreliğine durdu. Prens ve yanındakiler oyuncularla fotoğraf çektirdikten sonra yine aynı şekilde konvoy halinde setten ayrıldı.

ARAP PRENS PADİŞAHIN HUZURUNDA

Muhteşem Yüzyıl dizisinin seti salı günü oldukça hareketli bir gün yaşadı. Lüks Mercedeslerle sete gelen Arap ziyaretçiler başta dizinin başrol oyuncularıyla tanıştı, tüm oyuncularla sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi. Arap ziyaretçilerin bu tanışma için Türk Dışişleri'nden ricacı oldukları öğrenildi.