Petrol
97.2
0.92%
Euro
18.4261
0.81%
Dolar
17.882
-0.09%
Altın
1.029
-0.45%
Borsa
283
0.00%
Bitcoin
424.258
1.63%
29ºC
İstanbul
Çok bulutlu 29 C
  Osman Pamukoğlu: PKK Türkiye'ye giriş için bekliyor

  Osman Pamukoğlu: PKK Türkiye'ye giriş için bekliyor

  Yerel seçimlerde 44 bin 831 oy alarak yüzde 0.11 oranını aşamayan HEPAR lideri Osman Pamukoğlu, PKK'yla ilgili yeni bir iddia ortaya attı.
  • 16.04.2014 - 17:05

  PKK'nın, Hakkari ve Şırnak'ta yeniden konuşlandığını öne süren emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, "Türkiye'ye giriş için bekliyorlar" dedi. 

  "HAVALARIN ISINMASINI BEKLİYORLAR"

  Pamukoğlu, açılım sürecinde silahlı eylemlere ara veren PKK'nın, yeniden konuşlanması iddiasına ilişkin olarak, 'PKK, Kuzey Irak kamplarındaki siyasi ve askeri hazırlıklarını tamamladı. Türkiye topraklarına giriş için havaların biraz daha ısınmasını bekliyor'' şeklinde konuştu..

  Osman Pamukoğlu: PKK Türkiye ye giriş için bekliyor #1

  "HAFİF AKILLILARIN GÖZÜ AYDIN"

  'İşbirlikçilerin, aymazların, (Bir yıldır kan dökülmüyor) teranesini sayıklayan hafif akıllıların, gözü aydın''  

  "NEVRUZ GÖSTERİLERİ TAM BİR MEYDAN OKUMAYDI"

  "Girişler, mayıs ayından itibaren başlar ve son gruplar haziran sonuna kadar, yurtiçindeki kamp bölgelerinde tertiplenmeyi bitirmiş olurlar. Sonbaharda havaların soğumasıyla da yurtiçindeki grupların üçte biri Kuzey Irak kamplarına çekilir. Bu sıradan ve rutin işlem, geçen yıl millete, çözüm süreci için yapıyormuş gibi yutturuldu. Nevruz gösterileri ise tam bir meydan okumaydı. 'Özerklik' artık sıradan sözcük oldu. Yerel seçim sonuçları ortada. Kandildekiler, (Oldu oldu, olmadı, günah bizden gitti) diyorlar. Körebe oyununda bile çocuklar, kimin ne olduğunu ve nerede saklandığını bilir.''


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir