Euro
9.9706
-0.02%
Dolar
8.4605
0.4%
Altın
484.19
-0.38%
Borsa
1.423
-0.04%
Bitcoin
403.731
0.51%
25ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 25 C

  Özel Harekat polisi baba olduğunu operasyonda öğrendi

  Geçici görevle Şırnak'ın Cizre ilçesinde bulunan özel harekat polisi Kenan Yıldız, operasyonun ortasında baba olduğunu öğrendi.
  • AA
  • 18.01.2016 - 14:05
  Özel Harekat polisi baba olduğunu operasyonda öğrendi

  Hatay'da yaşayan ve 3 yıl önce evlenen Yıldız çifti, dünyaya gelmesini bekledikleri bebeklerinin kız olacağı haberiyle büyük bir sevinç yaşadı.

  GEÇİÇİ GÖREVLE ŞIRNAK'A GÖNDERİLDİ

  Çift doğum için hazırlık yaparken özel harekat polisi Kenan Yıldız, yaklaşık bir buçuk ay önce geçici görevle Şırnak'a gönderildi. Bunun üzerine Yıldız çifti, doğumun yakınlarının bulunduğu Samsun'da gerçekleşmesine karar verdi.

  Özel Harekat polisi baba olduğunu operasyonda öğrendi #1

  BABA OLDUĞUNU GÖREV BAŞINDA ÖĞRENDİ

  Samsun'da özel bir hastanede 3 kilo 155 gram ağırlığında "Esma Selvi" adı verilen bir bebek dünyaya getiren Feride Yıldız, doğum haberini eşine görevi başındayken verdi. Görevde olduğu için telefon görüşmesini kısa tutmak zorunda kalan özel harekat polisi, eşinden kızının sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

  Özel Harekat polisi baba olduğunu operasyonda öğrendi #2

  "AYNI SANA BENZİYOR"

  Eşine telefonda kızlarından bahsederken "Aynı sana benziyor" diyen Feride Yıldız, duygularını AA muhabirine anlattı. Yıldız, doğum yaparken yanında olmasını istediği eşi göreve gidince yakınlarının yanına Samsun'a geldiğini söyledi.

  Özel Harekat polisi baba olduğunu operasyonda öğrendi #3

  Görevdeki bütün polislerin sağ salim ailelerine kavuşmaları temennisinde bulunan Yıldız, "İnşallah babası da kızına ve bana kavuşur. Onu çok seviyoruz" dedi.

  Özel Harekat polisi baba olduğunu operasyonda öğrendi #4

  Özel Harekat polisi baba olduğunu operasyonda öğrendi #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir