Petrol
95.66
0.78%
Euro
18.3458
0.57%
Dolar
17.9595
0.26%
Altın
1.026
0.34%
Borsa
2773
0.00%
Bitcoin
427.733
3.35%
25ºC
İstanbul
Çok bulutlu 25 C
  Özgecan Aslan'ın katilinin eşi konuştu

  Özgecan Aslan'ın katilinin eşi konuştu

  Özgecan Aslan cinayetinde tutuklanan 26 yaşındaki Suphi Altındöken'in aynı yaştaki eşi Neslihan Altındöken, "Evlendiğim güne lanet olsun" dedi.
  • DHA
  • 17.02.2015 - 15:56

  Özgecan Aslan ın katilinin eşi konuştu #1

  Özgecan Aslan'ın katili Suphi Altındöken'in eşi, Altındöken'in hayatı kendisine zehir ettiğini ve açtığı boşanma davasını tehditle geri çektirdiğini anlattı.

  "ALLAH BELASINI VERSİN"

  Neslihan Altındöken, "Allah onun belasını versin, onun en ağır cezaya çarptırılmasını istiyorum. Asıl üzüldüğüm, Özgecan'ın ailesi, onların acılarını paylaşıyorum" dedi.

  Kamuoyunda infiale yol açan cinayetin ardından 3 yaşındaki oğlu ile yakınlarının yanına sığınan Neslihan Altındöken, kendisine telefonla ulaşan DHA muhabiriyle panik içinde konuşurken önce, "Benim telefonumu nasıl, nereden buldunuz?" diye de tepki gösterdi.

  "BİRKAÇ AY ÖNCE BOŞANMA DAVASI AÇTIM"

  Olayın şokunu yaşayan bir çocuk annesi genç kadın, Suphi Altındöken ile ortaokulda okurken bir süre arkadaşlık ettiğini, 5 yıl önce de evlendiğini belirtti. Neslihan Altındöken, "Severek evlendik, ancak bana hayatı zehir etti. Evlendiğim güne lanetler olsun, bir gün yüzü görmedim. Sürekli şiddet uyguluyordu, artık dayanacak gücüm kalmamıştı. Birkaç ay önce boşanma davası açtım. Ancak, beni ve oğlumu ölümle tehdit ettiği için davayı geri çektim" diye konuştu.

  O GECEYİ ANLATTI

  Neslihan Altındöken, eşi Suphi'nin üniversiteli Özgecan Aslan'ı öldürdükten sonra eve gece telaşlı bir durumda geldiğini anlattı. Neslihan Altındöken, sözlerini şöyle sürdürdü:

  "Eve girer girmez lavaboya giderek elini yüzünü yıkadı. Yüzünde tırnak izleri ve sıyrıklar vardı. Ne olduğunu sorduğumda, kavga ettiğini söyleyip geçiştirdi. Kıyafetini değiştirip hemen evden çıktı. Yakalandığı gece jandarma ekibi gelerek beni de ifadeye götürdü. Allah onun belasını versin, onun en ağır cezaya çarptırılmasını istiyorum. Ona kesinlikle üzülmüyorum, çünkü hem Özgecan'ın hayatını, hem de bizim hayatımızı bitirdi. Lanetler olsun ona."

  Katil zanlısı Suphi Altındöken'in annesi konuştu Video


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir