Dolar
6.8597
0.1006%
Euro
7.7279
0.3154%
Altın
1775.06
-0.0157%
Borsa
115748.47
-0.9916%
G. Altın
392.135
0.2046%
Bitcoin
62784.75
0.0912%
31ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 31 C

  Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yeni dönem

  Sabiha Gökçen Havalimanı'nda fast track dönemi başlıyor.
  • 21.01.2014 - 10:18

  Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yeni dönem #1

  Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yeni dönem #2

  İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı işletmecisi İSG, yolcularına, seyahatlerinde ihtiyaç duyacağı, hızlı ve kolay geçişi sağlayan “fast track” hizmetini satışa sundu. Bu hizmet ile yolcuların ihtiyaç duyduğu anda konfor, hızlı ve kolay geçişe sahip olabilmeleri hedefleniyor.

  FARKLI ÜRÜN SEÇENEKLERİ GELİYOR

  Fast Track hizmetinde iç ve dış hat yolcuları için farklı ürün seçenekleri şeklinde sunuluyor. İç hat yolcuları, domfast kodlu ürünü satın alıp, terminal girişindeki CIP geçişini kullanarak hızlı geçiş yapabiliyor. İç hat yolcuları ayrıca, domcip kodlu ürünü satın alarak ise iç hat Lgm Lounge alanından yararlanabiliyor. Avantajlı pakete sahip olmak isteyen iç hat yolcuları ise domplus’ı satın alarak hem terminaldeki güvenlik kontrol noktalarından CIP geçişi kullanarak hızlı geçiş yapabilir, hem de iç hat Lgm Lounge’dan ücretsiz olarak yararlanabilir.

  HIZLI GEÇİŞ ŞANSI

  Dış Hat yolcuları ise fast track hizmetine ait infast ürününü satın alarak, terminalde bulunan güvenlik ve pasaport kontrolünden CIP geçiş noktalarını kullanarak daha hızlı geçiş yapma şansına sahipler. Yine dış hat yolcuları intcip ürününü satın alarak dış hat Lgm Lounge’dan, Intplus ürününü satın alarak ise hem güvenlik noktalarındaki CIP geçişlerinden hem de dış hat Lgm Lounge’dan aynı anda ücretsiz yararlanabilme avantajına sahip oluyorlar.

  REZERVASYON ŞARTI YOK

  Yolcular fast track hizmetini satın alırken herhangi bir uçuş rezervasyon şartı aranmıyor. Ancak havalimanında bulunan fast track noktası geçişlerinde ve Lgm Lounge girişinde uçuş kartı kontrol ediliyor. Hizmet, SMS yoluyla cep telefonundan veya Sabiha Gökçen (ISG) mobil uygulaması üzerinden ayrıcalıklı hizmetler başlığı altından kredi kartı ile satın alınabiliyor.

  GEÇEN YIL 18.9 MİLYON YOLCUYA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

  İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda, geçtiğimiz yıl 18.9 milyon yolcuya ev sahipliği yaptıklarını ifade eden İSG CEO’su Gökhan Buğday,  “47 havayolu ile 90 dış 33 iç hat uçuş noktasında hizmet veriyoruz. Zamanında kalkış oranımız ise 2013 yılında yüzde 92 olarak gerçekleşti. İSG olarak; terminal binasını hizmete aldığımız 31 Ekim 2009 tarihinden itibaren, en önemli önceliğimiz yolcularımızın seyahatlerini ayrıcalıklı ve keyifli hale getirmek oldu. Fast Track hizmetini hayata geçirerek, yolcularımızı konfor, hız ve kolay geçişle buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

  Görüş Bildir