Euro
10.1097
0.04%
Dolar
8.5569
0.05%
Altın
494.3
0%
Borsa
1.349
0%
Bitcoin
316.247
-0.42%
23ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 23 C
  Samanyolu Haber Kılıçdaroğlu'nu ağırladı

  Samanyolu Haber Kılıçdaroğlu'nu ağırladı

  Hükümete yönelik 17 Aralık operasyonundan sonra CHP - Cemaat yakınlaşması giderek derinleşirken, Cemaat'in kanalı Samanyolu Haber Kılıçdaroğlu'nu canlı yayına çıkardı.
  • 19.03.2014 - 23:10

  Samanyolu Haber Kılıçdaroğlu nu ağırladı #1

  Hükümete operasyon sonrası yaptığı CHP haberleriyle dikkat çeken Samayolu Haber bu defa partinin lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu canlı yayında ağırladı. 'Seçim Gündem' programında konuşan Kılıçdaroğlu, burada  "Erdoğan orduyu Suriye'ye sokmak isteyebilir" iddiasını öne çıkardı.

  Samanyolu Haber Kılıçdaroğlu nu ağırladı #2

  Samanyolu Haber Kılıçdaroğlu'nu ağırladı - izle

  "BAZI DUYUMLAR VAR"

  Kılıçdaroğlu özetle şunları söyledi:

  "Şimdi bakın seçimlere giriyoruz. Bizim gazetelerde küçük küçük haberler yer alıyor. Süleyman Şah Türbesi'ne saldırılar olacak v.s. diye.. Suriye tarafında, bizim sınırımızdan 30 kilometre içeride. Seçimlerden önce orduyu Suriye'ye sokmak isteyebilir. Buradan Genelkurmay Başkanı'na seslenmek isterim. Türkiye'yi maceraya sokmayın. Hele hele bu ülkenin Genelkurmay Başkanı'nı içeriye terörist olarak atmış birisi varken. Oraya herhangi bir saldırı yok. Ama bir provokasyon olabilir. Erdoğan orduyu oraya sokmak isteyebilir. Herkesin çok dikkatli olması lazım. Türkiye'nin maceraya ihtiyacı yoktur. Ortadoğu bataklığına Türkiye'nin girmeye hakkı da, yetkisi de yoktur. Bu konuyla ilgili bazı duyumlar var."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir