Euro
10.3508
-0.79%
Dolar
8.8375
-0.32%
Altın
497.22
-0.37%
Borsa
1.395
0.73%
Bitcoin
386.999
0.74%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C

  Şırnak'taki şehit acısı Trabzon'a ulaştı

  Şırnak'ta bu sabah düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden Soner Yıldırım'ın acı haberi ailesine ulaştırıldı.
  • İHA
  • 13.09.2015 - 11:23
  Şırnak'taki şehit acısı Trabzon'a ulaştı

  Şırnak taki şehit acısı Trabzon a ulaştı #1

  Şırnak’ta bu sabah polis noktasına bombalı araçla düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Soner Yıldırım’ın acı haberi Trabzon'daki ailesine ulaştırıldı.

  SALDIRIDA ŞEHİT DÜŞTÜ

  Erzurum Polis Meslek Yüksekokulu’ndan 2011 yılında mezun olduktan sonra ilk görev yeri olan Zonguldak’ın ardından geçtiğimiz Mayıs ayında Şırnak Emniyet Müdürlüğü’ne tayini çıkan 24 yaşındaki Trabzonlu polis memuru Soner Yıldırım, bu sabah saat 05.45 sıralarında Şırnak Merkez Tümen çıkışında bulunan Polis Kontrol noktasına PKK’lılar tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit düştü.

  Şırnak taki şehit acısı Trabzon a ulaştı #2

  5 POLİS MEMURU YARALANDI

  Yıldırım ile birlikte bu saldırıda bir polis memuru daha şehit düşerken, 5 polis memuru da yaralandı. Yıldırım’ın şehit haberi bugün sabah saatlerinde Trabzon Huzurevi’nde hemşire olarak görev yapan annesi Havva Yıldırım’a Emniyet Müdür Yardımcıları tarafından verilirken, acılı anne baygınlık geçirdi.

  Şırnak taki şehit acısı Trabzon a ulaştı #3

  BABASI MEMUR OLARAK ÇALIŞIYORDU

  İlk müdahalenin ardından anne Soğuksu mahallesindeki evine götürülürken, şehit babası Muhammet Yıldırım’ın da Sağlık İl Müdürlüğü bünyesinde memur olarak çalıştığı öğrenildi.

  Şırnak taki şehit acısı Trabzon a ulaştı #4

  EVE TÜRK BAYRAĞI ASILDI

  Bekar olan şehit polis memurunun 4 erkek kardeşin en büyüğü olduğu belirtilirken, Soğuksu mahallesindeki evlerine Türk bayrağı asıldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir