Euro
15.17
-0.67%
Dolar
13.3904
-0.60%
Altın
792.87
-0.09%
Borsa
1999
-0.61%
Bitcoin
471.250
-5.14%
1ºC
İstanbul
Çok bulutlu 1 C

  Suriyeliye doktor var bize yok kavgası

  Suriyeli yaralıya öncelik tanındığını öne süren hasta yakınları, ambulansa ve Suriyelilere saldırmak istedi.
  • 16.08.2012 - 10:05
  Suriyeliye doktor var bize yok kavgası

  Suriyeliye doktor var bize yok kavgası #1

  Kilis'te motosikletiyle kaza yaparak ölen gencin yakınları, ambulansın geç geldiğini öne sürüp, doktorların Suriyeli yaralılarla ilgilenerek kendi hastalarına bakmadığı iddiasıyla Suriyeli yaralıyı taşıyan ambulansa saldırdı.

  SURİYE PLAKALI AMBULANS GÖRÜLÜNCE KIYAMET KOPTU

  Canaslan'ın yakınları ambulansın geç geldiğini ve doktorların Suriyeli yaralılarla ilgilendiğini öne sürerek hastanede gerginlik çıkardı. Çıkan olaylar üzerine hastaneye çok sayıda çevik kuvvet polisi sevk edilerek önlem alındı. Bu sırada hastaneye Suriye plakalı bir ambulans ile yaralı gelmesi üzerine Canaslan'nın yakınları ambulansa ve Suriyelilere saldırmak istedi.

  HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

  İŞTE O ANLAR

  TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

  Olay, saat 20.30 sıralarında Kilis Devlet Hastanesi'nde meydana geldi. 22 yaşındaki Nebi Canaslan iftar saatinde kullandığı motosikletiyle Kilis Devlet Hastanesi'nin yakınında bulunan Bölge Trafik Müdürlüğü önünde plakası belirlenemeyen otomobille çarpıştı. Ambulansla Kilis Devlet Hastanesi'ne götürülen Canaslan, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

  Polis, güçlükle öfkeli kalabalığı sakinleştirirken Canaslan'ın yakınları, doktorların Suriye'den gelen yaralılar ile ilgilendiğini Kilislilere hastanede bakılmadığını bu yüzden de ambulans yetişmediğini öne sürerek tepki gösterdi.


  Görüş Bildir