Euro
15.3354
0.61%
Dolar
13.5657
0.66%
Altın
798.2490
-0.36%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
516.487
0.87%
-2ºC
İstanbul
Çok bulutlu -2 C
  Tarık Akan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tehdit etti

  Tarık Akan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tehdit etti

  Oyuncu Tarık Akan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerinin kendisini çıldırttığını söyledi.
  • Haber Merkezi
  • 11.04.2016 - 09:41

  Tarık Akan Cumhurbaşkanı Erdoğan ı tehdit etti #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sarf ettiği çirkin sözleri savunan ve "Bravo Kılıçdaroğlu'na" diyen Akan, Erdoğan'dan ise hesap sorulacağını ve ailesinin çok acı çekeceğini söyledi.

  Cumhuriyet gazetesine konuşan Tarık Akan'ın Erdoğan'a yönelik tehditkar açıklamaları dikkat çekti.

  "BRAVO KILIÇDAROĞLU'NA"

  CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Aile Bakanı Ramazanoğlu'nu hedef alan çirkin sözlerini savunan Tarık Akan, "Kılıçdaroğlu çok güzel cevaplar verdi. Aile Bakanı "Bir kereden bir şey olmaz" diyor. İnanılır gibi değil. Nasıl bu lafı söylüyor? Önüne yatmak demek onların aklına gelen değildir. Bunu da Kılıçdaroğlu çok güzel izah etti. Harika güzel cevaplar veriyor, bravo Kılıçdaroğlu'na" dedi.

  "CUMHURBAŞKANI'NIN YAKINLARI ÇOK ACI ÇEKECEK"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerinin kendisini çıldırttığını söyleyen Akan, şu ifadeleri kullandı: "Bu yaşıma kadar ülkemde şunu gördüm ki hesabı sorulmayan çok az ve küçük şeyler var. Yapılan bütün hataların önünde sonunda bir şekilde hesabı soruluyor. Peki senden sonra çocukların var, bu hesap çocuklarına sorulduğu zaman düşünmüyor musun onların ne acılar çekeceğini. Elinde hiçbir kanıt, belge yok. Aldığı yanlış tüyolara göre yorum yapmak kadar yanlış bir şey olamaz. Onun için Cumhurbaşkanı bugün var yarın hiçbirimiz olmayacağız. Sırayla gidelim yeter ki. Sonra geriye kalan Cumhurbaşkanı'nın yakınlarının çok acı çekeceğine eminim. Hesapları sorulacak."


  Görüş Bildir