Euro
10.4473
0.77%
Dolar
8.7791
0.48%
Altın
501.36
1.15%
Borsa
1.387
-0.3%
Bitcoin
284.206
-5.01%
25ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 25 C
  Tarık Akan'ın ağabeyi cenazeyi sahiplenen komünistlere kızdı

  Tarık Akan'ın ağabeyi cenazeyi sahiplenen komünistlere kızdı

  Turgut Üregül, Nazım Hikmet Vakfı'nın cenazeyi almasına tepki gösterdi.
  • 16.09.2016 - 10:58

  Türk Sineması’nın efsane oyuncusu Tarık Akan özel bir hastanede 66 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü sanatçının ölüm haberinin duyulmasıyla ailesi, sevenleri ve sanat camiası yasa boğuldu.

  Ünlü sanatçının ağabeyi Turgut Üregül de sanatçının hayatını kaybettiği hastaneye giderek basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

  Tarık Akan ın ağabeyi cenazeyi sahiplenen komünistlere kızdı #1

  KOMÜNİSTLERİ SEVMEM

  Üregül, açıklamaları sırasında bir muhabirin "Nazım Hikmet Kültür Vakfı ile konuştunuz mu?" şeklindeki sorusu üzerine birden sinirlendi. Tarık Akan'ın ağabeyi, muhabire şu sözlerle tepki gösterdi; "Hanımefendi komünistleri sevmem. Bilmem benim onlarla hiçbir işim yok. Nazım Hikmet kim ya? Ben siyasetçi değilim, ilgilendirmez beni onlar. Nazım Hikmet'e mi soracağız bunu, ne demek istiyorsun sen? Ben ağabeyiyim diyorum bana ne anlatıyorsun sen.

  Tarık Akan'ın ağabeyi muhabiri fırçaladı VİDEO

  BUNLAR REZİL YA

  O komünistlerle alakalı. Hastanede 3-4 aydır yatıyor haberiniz var mı? Hastane bilgi vermiyor. Yazık bu hastaneye. Bunlar rezil ya. Cenaze yakınlarına, ağabeyine verilmez mi? Muhasebeye geldiğinde 10 bin lira para isterler Bu hastaneyi yazın."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir