Euro
15.224
5.22%
Dolar
13.4373
4.85%
Altın
766.67
4.31%
Borsa
1.81
0.05%
Bitcoin
757.599
1.30%
8ºC
İstanbul
Çok bulutlu 8 C

  TBMM'de Şeyma Subaşı ve sevgilisi konuşuldu

  Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia'nın ‘14 günlük karantina' kuralına uymaması Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gündem oldu.
  • Haber Merkezi
  • 14.03.2020 - 15:31
  TBMM'de Şeyma Subaşı ve sevgilisi konuşuldu

  Şeyma Subaşı'nın İtalyan sevgilisi Guido Senia'nın Türkiye'ye geldikten sonra 14 günlük karantina kuralına uymaması, dünden beri gündemde...

  Çifti sosyal medyadan takip edenler, koronavirüs salgınının yayılmasından endişe ederken, konu Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne bile geldi.

  Subaşı ve sevgilisi, milletvekillerinin diline düştü.

  "YUNANİSTAN ÜZERİNDEN GELDİ"

  CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, TBMM'nde yaptığı açıklamada, "Şeyma Şubaşı'nın sevgilisi İtalya’dan direkt uçuş olmadığı için Yunanistan üzerinden Türkiye'ye geldi. 14 günlük karantina kuralına da uymadı." dedi.

  TBMM de Şeyma Subaşı ve sevgilisi konuşuldu #1

  "KİMSEYE AYRICALIK TANINMAMALI"

  Sözlerini daha da ağırlaştıran Tanal, "İstanbul'da gezip tozuyor. Kim bilir daha kaç kişi Guido Senia taktiğiyle Türkiye'ye giriş yaptı. Salgından etkilenmemek için her türlü tedbiri, kuralı tavizsiz uygulamak zorundayız. Risk bölgelerinden uçuş yasağı nedeniyle üçüncü ülkeleri kullanarak Türkiye'ye giriş yapanlara karşı da uyanık olmalıyız. Kimseye ayrıcalık tanınmamalıdır. Kural herkes için geçerli olmalıdır." ifadelerini kullandı.

  TBMM de Şeyma Subaşı ve sevgilisi konuşuldu #2

  Bu arada İçişleri Bakanlığı'nın da Gudio Senia için harekete geçtiği verilen bilgiler arasında...

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir