Euro
15.3518
0.11%
Dolar
13.4697
0.24%
Altın
786.0560
-0.01%
Borsa
2,080.32
-0.26%
Bitcoin
572.819
-1.53%
4ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 4 C
  Terim'den çarpıcı Gaziantep saldırısı açıklaması

  Terim'den çarpıcı Gaziantep saldırısı açıklaması

  Galatasaray teknik direktörü Terim, Kasımpaşa galibiyeti sonrası dikkat çekici bir değerlendirmede bulundu..
  • 20.08.2012 - 23:10

  Terim den çarpıcı Gaziantep saldırısı açıklaması #1

  Kasımpaşa galibiyeti sonrası maçı yorumlayan Fatih Terim, Gaziantep'teki saldırıları hatırlatarak 'İyi oynadık 3 puan aldık demeye utanıyorum' dedi.

  İŞTE O AÇIKLAMALAR!..

  Fatih Terim "Antep'te olanlari duyunca, bir yere ates düsmüs, kardes kardesi vurmus, burada iyi oynadik 3 puan aldik demeye utaniyorum... Türkiye'de canlar giderken, olaylar olurken, içim yanıyorken kusura bakmayın futbol konuşamam..' şeklinde konuştu.

  "Açıkçası 'Güzel güzel konuşayım' diye aşağı indim ama maçtan sonra Gazientep olaylarını duyunca vazgeçtim. Bir yere ateş düşmüş, ülkede kan gövdeyi götürüyor, kardeş kardeşi vuruyor... 'Sevinçliyim' demeye utanıyorum." diyen Terim, şunları söyledi:

  ÜLKE NEREYE GİDİYOR YAZIKLAR OLSUN

  "Bu ülkeye ne oluyor? İnanın futbol konuşmak içimden gelmiyor. Bunlar vatan evladı değil mi? Bunların anası babası yok mu? Bu ülke nereye gidiyor? Yazıklar olsun. Tamam futbol konuşalım ama ben bu akşam futbol konuşmak istemiyorum. Ülkede bombalar atılıyor, toplu katliamlar oluyor. Öyle 'Kınıyorum' falan da yok. Öldük bu 'Kınıyorumlar' yüzünden! Röportaj yapacak durumum yok. Moralim çok bozuk. Bu ülkenin ay-yıldızını ben de taşıdım. Şimdi burada 'Sağdan geldi, soldan gitti' mi diyeyim? Benden bu akşam hiçbir şey beklemeyin."

  Terim den çarpıcı Gaziantep saldırısı açıklaması #2

  Terim den çarpıcı Gaziantep saldırısı açıklaması #3

  Terim den çarpıcı Gaziantep saldırısı açıklaması #4


  Görüş Bildir