Petrol
113.92
0.11%
Euro
17.3689
-1.05%
Dolar
16.6108
-0.43%
Altın
973.71
-0.25%
Borsa
2402
-3.55%
Bitcoin
337.062
-3.44%
27ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 27 C
  Toprak: Nazlıcan sadakatsiz elimde görüntüler var

  Toprak: Nazlıcan sadakatsiz elimde görüntüler var

  Ünlü iş adamı Halis Toprak'ın boşanma davasında Nazlıcan'la ilgili mahkemeye CD verdiği iddia edildi
  • 25.02.2012 - 09:32

  Toprak: Nazlıcan sadakatsiz elimde görüntüler var #1

  Halis Toprak'la 54 yaş küçük eşi Nazlıcan Tağızade'nin boşanma davasına sır bir CD damga vurdu. Toprak'ın avukatı, CD'de Tağızade'nin sadakatsiz görüntülerinin bulunduğunu iddia etti.

  BAKİRE TARTIŞMASI

  Takvim'den Neslihan Keskin'in haberine göre, iş adamı Halis Toprak ile Nazlıcan Tağızade 18 Temmuz 2009'da Kuşadası'nda evlenmişti. Toprak Ailesi'nin karşı çıktığı evlilik, kısa sürede mahkemeye taşındı. İlk olarak Toprak'ın 6 kızı, babalarının evliliğinin iptal edilmesi ve kendisine vasi tayin edilmesi talepleriyle 2 ayrı dava açtı. Bu süreçte çiftin araları bozuldu. Çift, karşılıklı olarak boşanma davaları açtı. Nazlıcan'ın annesi Şehirnaz Tağızade, bir önceki duruşmadaki ifadesinde Toprak'a ağır suçlamalar yöneltti. Toprak'ın kızını bakire olmamakla suçladığını öne süren anne "Kızımın söylediğine göre birlikte olmuşlar, ancak kızımın kızlığı bozulmamış. Kızım, halen bakiredir. Halis Bey, 'Sen kız olmadığın için seni bana vermişler' demiş. Hastaneden bakire raporu aldık. Ayrıca Halis Bey'in kızımdan sürekli cinsel fantezi isteklerinde bulunduğunu öğrendim" iddiasında bulundu.

  CD GELECEK CELSE İZLENECEK

  Çiftin karşılıklı boşanma davasının görülmesine önceki gün devam edildi. Duruşmaya, Toprak'ın avukatı Bülent Akar'ın sunduğu bir CD damga vurdu. Akar, mahkemeye sundukları CD'de, Tağızade'nin sadakatsiz görüntülerinin bulunduğunu iddia etti. Akar, CD'nin mahkeme huzurunda izlenmesi talebinde bulundu. Tağızade'nin avukatı ise CD'yi önce kendilerinin izleyip, iddialarla ilgili beyanda bulunmak istediklerini bildirdi. Mahkeme, CD'nin gelecek celse izlenmesine karar vererek, duruşmayı erteledi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir