Petrol
112.66
0.55%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
473.585
-2.94%
15ºC
İstanbul
Açık 15 C
  TSK Afrin'de PKK'yı vuruyor, Canan Kaftancıoğlu susuyor

  TSK Afrin'de PKK'yı vuruyor, Canan Kaftancıoğlu susuyor

  Terörün, teröristin yanında olmayı hükümete muhalefet sanan çevreler, milletin tepkisini çekeceğini bildiklerinden Afrin operasyonuyla ilgili TSK'yı eleştiremiyor.
  • Haber Merkezi
  • 24.01.2018 - 12:56

  TSK Afrin de PKK yı vuruyor, Canan Kaftancıoğlu susuyor #1

  40 yıldır dünyanın görüp görebileceği en vahşi terör örgütlerine karşı amansız bir mücadele veren Türkiye, bu mücadeleyi birçok müttefik devletin ihanetine rağmen sürdürebiliyorsa bu milletin dirayetindendir.

  Türkiye'de kimi zaman bazı aydın-sanatçı taifesi, kimi zaman da siyasetçilerden bir kısım, muhalefet görevini yerine getireceğine devlete/millete ihanet etmekle meşgul oluyor.

  ATATÜRK PARTİSİNDE 'MİLİTAN' GİBİ SİYASETÇİNİN NE İŞİ VAR

  CHP'nin yeni seçilen İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da bunlardan birisi. Kaftancıoğlu, il başkanı seçilmeden önce özellikle sosyal medya üzerinden bir militan gibi mesajlar paylaşıyor, devleti seri katil olmakla suçluyor, öldürülen PKK'lı teröristler için "1 Kürt öldürüldü" diyor ve AK Parti hükümetine oy veren yüzde 49'luk kitleye de "İnandığınız Allah belanızı versin" gibi akla hayale sığmayacak sözler söylüyordu.

  TSK Afrin de PKK yı vuruyor, Canan Kaftancıoğlu susuyor #2

  Canan Kaftancıoğlu il başkanı oldu ve çok kısa zaman sonra TSK, Afrin'deki terör yuvalarına operasyon başlattı.

  Operasyonun ilk 3 gününde 268 terörist öldürülürken, YPG'nin işgal ettiği ve Türkiye'ye tehditler savurduğu topraklar bir bir teröristlerin elinden alınmaya başlandı.

  TSK Afrin de PKK yı vuruyor, Canan Kaftancıoğlu susuyor #3

  CANAN KAFTANCIOĞLU SESSİZ

  Dün Anıtkabir'de Atatürk'ün kabrini ziyaret eden Kaftancıoğlu, Afrin'de öldürülen YPG'li arkadaşları için yine TSK'yı katliamla, Mehmetçiklerimizi de 'barbarlıkla' suçlar mı diye bekledik ancak operasyonun 4. gününe girilmesine rağmen kendisinden bir açıklama yapılmadı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir