Adnan Oktar'ın güzelleri Twitter'ı salladı

Adnan Oktar'ın güzelleri Twitter'ı salladı

Adnan Oktar'ın televizyon sohbetlerinde yanında eşlik ettiği güzel kızlar başta sosyal medya olmak üzere tüm mecralarda çok konuşuluyor...

ADNAN OKTAR KADAR POPÜLERLER

A9 kanalında gerçekleşen sohbetlerde Adnan Oktar dini bilgileri güzel kızlar eşliğinde izleyicilere aktarıyor. Yazdığı kitaplar, çektiği dini içerikli belgesellerle dünya çapında bir üne kavuşan Adnan Oktar'ın ekran önüne çıkardığı kızlar da en az kendisi kadar popüler olmaya başladı.

Birbirinden güzel kızların ekranda boy gösterip Adnan Oktar karşısında sohbete eşlik etmeleri ortaya bir hayli ilginç görüntülerin çıkmasına neden oluyor.
Adnan Oktar ve güzellerinin sohbetleri şeklinde geçen programın en renkli anları ise çalınan müzikler eşliğinde tüm ekibin dans etmesi..

ELEŞTİREN DE VAR DESTEKLEYEN DE

Adnan Oktar'ın A9 kanalındaki bu programını eleştirenler olduğu gibi, tutucu bir şekilde destekleyenler de var.

Programın güzelleri olarak anılan bu kızlar kendi Facebook ve Twitter sayfalarında da fotoğraflarını paylaşıyor. Tüm ekibin bir arada olduğu son paylaşım ise adeta sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

"CANLARINI MALLARINI ALLAH YOLUNA ADAMIŞ KARDEŞLERİM"

Paylaşımda tüm ekibin yer aldığı karenin altında ise
CANLARINI, MALLARINI ALLAH YOLUNA ADAMIŞ, KALPLERİ ALLAH'A TUTKU DOLU AŞKLA BAĞLI, CESUR, YİĞİT, ALLAH'TAN BAŞKA HİÇBİR ŞEYDEN KORKMAYAN, RUHLARI GÜZEL, HUYLARI GÜZEL, CANIM KARDEŞLERİMLE
şeklinde bir açıklama yer alıyor.
Adnan Oktar'ın güzelleri Twitter'ı salladı

Cemaatin kızları kadar erkekleri de konuşuluyor..

BU DA ERKEKLERİ Adnan Oktar'ın güzelleri Twitter'ı salladı

HABERİ YORUMA KAPATTIK ÇÜNKÜ..
Siz okurlarımızı koruma için bu haberi yoruma kapattık! Adnan Oktar'ın avukatları açtığı davalarla polisleri, hakimleri bezdirmiş durumdalar. Hemen her habere, her yoruma dava açar hale geldiler. Sizler de mahkeme köşelerinde sürünmeyin, gereksiz tazminatlar ödemeyin diye koyduğumuz bu yasağı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. İmza: Okur dostu Ensonhaber :)