Euro
10.2756
0.99%
Dolar
8.5033
1%
Altın
499.48
1.62%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
424.628
-8.78%
17ºC
İstanbul
Açık 17 C

  Twitter fenomeni Taci Kalkavan'a suç duyurusu

  46 yaşındaki Adem Aydın, Twitter'da fenomen olan Taci Kalkavan isimli profildeki fotoğrafın sahibi çıktı.
  • 14.04.2014 - 15:59
  Twitter fenomeni Taci Kalkavan'a suç duyurusu

  Twitter fenomeni Taci Kalkavan a suç duyurusu #1

  Bursa'nın Orhangazi İlçesi'nde yaşayan 46 yaşındaki Adem Aydın, kendi fotoğralarını profil fotoğrafı olarak kullanan 'Taci Kalkavan' takma isimli Twitter fenomeni Orçun Ortaç hakkında ikinci kez suç duyusunda bulunacağını söyledi.

  TACİ KALKAVAN'DAN GÖRÜNTÜLER

  2012 YILINDA FARK ETTİ

  Orhangazi'de kendi kurduğu firma ile özel temizlik işleri yapan Adem Aydın'ın gençlik yıllarında çektirdiği fotoğraflar kullanılarak Twitter'da hesap açıldı. 2010 yılında açılan hesabın takipçileri giderek artarken, bunu 2012 yılında fark eden Adem Aydın büyük şaşkınlık yaşadı.

  Twitter fenomeni Taci Kalkavan a suç duyurusu #2

  ORÇUN ORTAÇ'IN AİLESİNİ VE KENDİSİNİ TANIDIĞINI BELİRTTİ

  Adem Aydın, fotoğraflarını 'Taci Kalkavan' takma adıyla kullanarak twitter fenomeni olan Orçun Ortaç'ın televizyon programlarına çıkarak kendisini ve ailesini tanıdığını söylediğini kaydederek, öyle bir şeyin söz konusu olmadığını belirtti.

  Twitter fenomeni Taci Kalkavan a suç duyurusu #3

  İLK ŞİKAYETİNDEN BİR SONUÇ ALAMADIĞINI BELİRTTİ

  Uzun zaman önce Orçun Ortaç'a ulaştığını da ifade eden Adem Aydın, Ortaç'ın kendisine vaatlerde bulunduğunu ancak bunların hiçbirini yerine getirmediğini söyledi. Yaptığı ilk şikayetinden bir sonuç alamadığını söyleyen Adem Aydın, Orçun Ortaç hakkında izinsiz olarak fotoğraflarını kullandığı gerekçesiyle ikinci kez suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. Adem Aydın, mağduriyetinin giderilmesini isteyeceğini de sözlerine ekledi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir