Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
419.056
2.50%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C
  Twitter'da yazdıkları Önder Aytaç'ı işinden etti

  Twitter'da yazdıkları Önder Aytaç'ı işinden etti

  Polis akademisi öğretim görevlisi Önder aytaç, Erdoğan'a hakaret gerekçesiyle işinden oldu.
  • 05.10.2012 - 09:26

  Twitter da yazdıkları Önder Aytaç ı işinden etti #1

  Polis Akademisi öğretim görevlisi Önder Aytaç, Twitter hesabından Başbakan Erdoğan'a küfrettiği gerekçesiyle akademideki görevinden alındı.

  "SEHVEN OLDU" DEMİŞTİ

  Polis Akademisi Öğretim Üyesi ve Samanyolu TV programcısı Yrd. Doç. Dr Önder Aytaç, Twitter hesabı @onderaytac adresinden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a “Kapat be dershaneleri Ustaaaaammmmk!.. ” şeklinde yazdı. Tepkiler üzerine, kez “Sehven oldu, parmaklarım klavyeye büyük geldi” diye açıklama yapmasına rağmen, işte bu yazı Önder Aytaç’ın Polis Akademesi Öğretim görevinin de sonu oldu.

  Önder Aytaç Twitter'dan görevden alındığını duyurarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve gazeteci Elif Çakır’ı hedef aldığı mesajlarında şunları yazdı:

  "HER ŞEY SUSMAN İÇİNDİ"

  “Veeeee hukuku ayaklar altına alarak genel müdürün onayı ile polis akademindeki görevime son verdiler :)))) Allah büyük. Akademi Başkanını benden dolayı tehdit etme, korkutma, lojmandan atma, korumalarını çekme, hep susmam yazmamam için tehditlerdi. Sonra MİT takibe aldı. Telefon ve fiziki olarak, kursları kesme ve medyadan saldırma, tv’lere ambargo koyma oldu. Neden ??? Susmam için :)

  GURURLANMA PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR

  Ve şimdi de hukuku ayaklar altına alarak 23 yıllık hocalığıma son verdiler. Neden susmadığım için :) Allah büyük Beşir hoca hemde çok. Bekleyelim ve görelim. Ne olacak. Yargı süreci de başlayacak. Muhafazakar Şef mi Führer mı ve gururlanma padişahım senden büyük Allah var X 10000000000 kez hem de. Makalelere son sürat devam ve bugünlerde geçecek. Allah büyük. Moralim de bozuk değil, bozuk olanların bunları yapacağını biliyordum, görüyordum :)) Elif Çakır’ı da bilinçli olarak kullandılar. Çünkü hanımefendi diye aMa hanım olsa da efendi mi tereddütlerim var :)"

  BAŞBAKAN İLE ALEX ARASINDAKİ BENZERLİK

  Önder Aytaç bu yazılarından sonra kendisine gelen mesajları twitterdan duyururken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Alex arasında benzetme olup olmadığına dikkat çeken şu twit'i attı: “Başbakanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile Fenerbahçeli Alex de Souza arasındaki en önemli benzerlik nedir sizce?”

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir