Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
476.034
0.44%
19ºC
İstanbul
Çok bulutlu 19 C

  Ümit Özdağ: Başbakan MHP'den çıkacak

  Ümit Özdağ, beraberinde MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu ile Muş'un Malazgirt ilçesinde incelemelerde bulundu.
  • 23.04.2016 - 09:23
  Ümit Özdağ: Başbakan MHP'den çıkacak

  MHP'li Özdağ'dan kurultay açıklaması MHP Genel Başkanlığı için adaylığını açıklayan MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, partisindeki olağanüstü kurultay sürecine ilişkin, "Kardeşçe, ülkücülere yakışan bir kurultay yapacağız. Bu kurultaydan ülkücü irade Türkiye'yi yönetecek başbakanı ve MHP Genel başkanını çıkaracak inşallah" dedi.

  Ümit Özdağ: Başbakan MHP den çıkacak #1

  SURİYE'DE YAŞANANLARI TÜRKİYE'YE TAŞIMAYA ÇALIŞIYORLAR

  Malazgirt Zafer Anıtı'nı ziyaret eden Özdağ, burada yaptığı açıklamada, Suriye'de yaşananların Türkiye'ye taşınmak istendiğini belirterek, "Bugün Malazgirt'teyiz çünkü önce haçlı seferleri, sonra 1. Dünya Savaşı ile bizi Anadolu'dan sürmek isteyen emperyalizm bugün de terörist örgütü kullanarak Türk milletini bölmeye çalışıyor. Şehirlerimiz yakılıyor, yıkılıyor, yurttaşlarımız evlerini terk etmeye zorlanıyor." diye konuştu.

  Ümit Özdağ: Başbakan MHP den çıkacak #2

  Özdağ şunları söyledi:

  "Edirne'den Hakkari'ye uzanan Türk milletinin Anadolu'daki egemenliğine son vermek istiyor batı ve onun yerli iş birlikçisi PKK adlı terörist örgüt. Türkiye'yi bir kardeş kavgası içine çekmek istiyorlar. Ülkemiz bir iç savaşa çekilmek ve bölünmek isteniyor. Suriye'de yaşananlar şimdi Türkiye'ye taşınmak isteniyor. Ülkemizin kan gölüne çevrilmesine izin vermeyeceğiz. Türkiye'ye karşı sürdürülen haçlı seferine Sultan Kılıçarslan gibi direneceğiz ve onları Gazi Paşa'nın ordusunun durdurduğu gibi durduracağız."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir