Euro
10.7953
0.42%
Dolar
9.2513
0.43%
Altın
531.04
0.62%
Borsa
1.433
0%
Bitcoin
594.953
-0.03%
10ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 10 C
  Kayseri'de bağımsız aday miting düzenledi

  Kayseri'de bağımsız aday miting düzenledi

  Kayseri'de bağımsız Belediye Başkan adayı Bekir Korkmaz'ın, açık hava mitingine katılım neredeyse HDP ve İP'in sayıları ile eş değer oldu.
  • AA
  • 29.03.2019 - 18:11

  Yerel seçimlere sadece saatler kaldı. Artık adaylar son kozlarını oynarken Kayseri'de bağımsız bir isim miting düzenledi. Cumhuriyet Meydanı'nda kendi otomobiline bağlı mikrofon ve ses sistemiyle vatandaşlara hitap eden Korkmaz, projelerini anlattı.

  Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen Korkmaz'ın mitingine bir grup vatandaş katıldı.

  GAZETECİLERDEN KATILIM SORUSU

  Gazetecilerin, "Kalabalığı nasıl buldunuz?" sorusuna Korkmaz, "Benim için 100 binleri irade dışı belli bir şey için toplayacağıma 10 insanı 100 bin insana değişmem. Şu soğukta gelip, hiçbir şey gütmeyen insan benim için çok değerlidir." yanıtını verdi.

  Kayseri de bağımsız aday miting düzenledi #1

  Yozgat'ta bağımsız aday miting düzenledi VİDEO

  HDP VE İP İLE AYNI KALABALIK

  Yozgat Belediye Başkan adayı Korkmaz'ı takip eden bir grup vatandaş özellikle bağımsız bir isim için yeterli sayıyı oluştururken grubun görüntüsü Yozgat'ta düzenlenen HDP ve İP mitinglerini akıllara getirdi.

  Kayseri de bağımsız aday miting düzenledi #2

  Özellikle geçtiğimiz haftalarda düzenlenen HDP ve İP mitinglerinde katılımın oldukça az olduğu gözlenirken Millet İttifakı'nın başarılı bir sonuç elde edemeyeceği şimdiden konuşuluyor.

  Kayseri de bağımsız aday miting düzenledi #3

   

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir