12 yaşındaki çocuğu cinsel ilişkiye zorladı

12 yaşındaki çocuğu cinsel ilişkiye zorladı

İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde, harçlığını çıkarmak için sanayi sitesindeki bir işyerinde çırak olarak çalışan 12 yaşındaki M.A.'nın, bir kadının cinsel istismarına uğradığı iddiasıyla polis soruşturma başlattı.

Olay, yaz tatilini fırsat bilip sanayi sitesinde çalışmak isteyen M.A.'nın başına geldi. İddiaya göre, M.A., bir işyerinde çalıştığı sırada kimliği belirsiz bir kadın tarafından evine davet edildi. Eve giren M.A.'yı, kimliği belirsiz kadın ters ilişki için zorladı. Aradan bir süre geçtikten sonra rahatsızlanan M.A, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne gitti. Testler sonucu ilişkiye girdiği kadından bel soğukluğuna yakalandığı belirlenen M.A., Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi'nde tedaviye alındı.

KADINI TANIMIYORUM

İfadesinde, kadını tanımadığını belirten M.A., İzmir Emniyeti Çocuk Şube ekipleri tarafından psikolog eşliğinde de dinlendi. Polis, M.A.'yı kendisiyle ilişkiye zorlayan kadının kimliğini belirleyip yakalamak için çalışma başlattı. Bu arada, tedaviye alınan M.A.'nın durumunun iyi olduğu öğrenildi.