Euro
15.2035
0.39%
Dolar
13.3967
0.15%
Altın
789.6910
-0.04%
Borsa
2,013.23
-0.05%
Bitcoin
533.481
-6.32%
9ºC
İstanbul
Hafif yağmur 9 C

  Adana'da bir damat taciz iddiasıyla gözaltına alındı İZLE

  Adana'da bir damat düğün günü kız çocuğuna taciz iddiasıyla ifadesi alınmak üzere emniyete getirilince, gelinliği ile emniyet binasına gelen gelin perişan oldu.
  • 12.11.2014 - 11:07
  Adana'da bir damat taciz iddiasıyla gözaltına alındı İZLE

  damat

  Edinilen bilgiye göre, 11 Kasım 2014 günü daha önce resmi nikah yaptığı Pelin G. (23) ile düğünü olan Hilmi G. (25) sabahleyin evden elektrikçi dükkanı bulmak için çıktı. Bu arada durakta okula gitmek için bekleyen B.D. (17) isimli kız çocuğunu gördü.

  KIZI TACİZ ETTİ

  Kız çocuğuna "Buralarda bildiğin elektrikçi var mı?" diye sordu. İddiaya göre, kız çocuğu ise bilmediğini söyleyince Hilmi G. penisini göstererek kız çocuğunu taciz etti. Kız çocuğunun bağırması üzerine ise Hilmi G. olay yerinden uzaklaştı.

  Adana'da bir damat taciz iddiasıyla gözaltına alındı İZLE

  BABA POLİSE BAŞVURDU

  B.D. babasını arayıp bir kişinin kendisini taciz ettiğini söyledi. Bunun üzerine baba polise başvurup şikayetçi oldu. Polis kız çocuğunun verdiği eşkalden ve çevrede yaptığı güvenlik kamerası incelemesinden taciz eden şahsın Hilmi G. olduğunu belirledi. Hilmi G., saat 15:30 sıralarında düğün hazırlığı yaparken yakalandı. Polis, Hilmi G.'ye hakkında taciz iddiası olduğunu, emniyete götürülüp ifadesinin alınacağını söyledi. Bu sırada gelin Pelin G. de kuaförde son hazırlıklarını yapıyordu.

  GELİN OLAYI DUYUNCA GELDİĞİ EMNİYETTE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

  Gelin Pelin G. eşinin emniyete götürüldüğünü öğrenince, sadıçlarla birlikte kuaförden çıkıp Ahlak Büro Amirliği önüne gitti. Burada sinir krizleri geçiren gelin gözyaşlarına boğuldu. Bir emniyete giren bir dışarı çıkan gelini sadıçlar sakinleştirmeye çalıştı. Ancak gelin bir türlü sakinleşmedi. Gelin, içirideki damadı beklemekten ve ağlamaktan bitkin düşünce düğün arabasına binerek beklemeye başladı.

  DAMAT: TACİZ ETMEDİM, ÇOK TATLISIN DEDİM

  Hilmi G.'nin ise polise verdiği ilk ifadede kız çocuğunu taciz etmediğini elektrikçiyi sorduktan sonra "Çok tatlısın" dediğini söylediği öğrenildi. Hilmi G'nin, kendisinin düğünü olduğunu bu günü kendilerine zehir etmek isteyen birilerinin oyunu olabileceğini söylediği, eşinin ve kendisinin en güzel gününü berbat ettiklerini söylediği belirtildi.

  AİLE DAMATTAN ŞİKAYETÇİ OLDU

  Kız çocuğu B.D ise Çocuk Şube Müdürlüğü'nde psikolog eşliğinde alınan ifadesinde Hilmi G.'nin kendisini taciz ettiği iddiasında ısrarcı oldu. Aile Hilmi G.'den şikayetçi oldu.

  Savcılık Hilmi G.'nin gözaltına alınmamasına şikayetin gözaltısız kendisine getirilmesine karar verdi. Bunun üzerine 3 saat boyunca gözyaşlarına boğulan gelin Pelin G. emniyetten eşini de alıp düğününü yapmaya gitti. Düğün iddia nedeniyle geç de olsa 2 saat sonra başladı.


  Görüş Bildir