Euro
15.4691
0.88%
Dolar
13.6403
1.51%
Altın
796.1810
1.28%
Borsa
1,979.83
-5.08%
Bitcoin
571.743
-0.31%
4ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 4 C
  Ahmet Yenilmez'den BBP'ye eleştiri

  Ahmet Yenilmez'den BBP'ye eleştiri

  BBP'nin kurucularından olan Ahmet Yenilmez, Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün ardından Mustafa Destici'nin parti çizgisinden saptığını savundu.
  • 17.11.2014 - 11:44

  ahmet yenilmez

  Yeni Akit yazarı Hüseyin Kulaoğlu, sanatçı Ahmet Yenilmez ile röportaj gerçekleştirdi.

  Büyük Birlik Partisi'nin kurucularından olduğunu belirten Ahmet Yenilmez, Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün ardından başta genel başkan Mustafa Destici olmak üzere parti yönetimini topa tuttu.

  DESTİCİ MUHSİN BAŞKAN'IN ÇİZGİSİNDEN ÇIKTI

  Hüseyin Kulaoğlu'nun "Mustafa Destici başkanlığındaki BBP’yi nasıl buluyorsunuz? sorusu üzerine Yenilmez, BBP'nin Muhsin Yazıcıoğlu ideolojisiyle ilgisinin kalmadığını, Mustafa Destici'nin çizgisinde durmadığını ifade etti.

  Ahmet Yenilmez şunları söyledi:

  "Mustafa Destici, Genel Başkan olduğu dönemden itibaren hiçbir tutulur tarafı olmayacak şekilde Büyük Birlik Partisi’nin misyonu üzerine bir duruş sergilememiştir ve ısrarla bu kuruluş felsefesi dışında hareket etmeye devam etmektedir. Kurucusu olduğum ve her kademesinde görev yaptığım merhum Muhsin Yazıcıoğlu ile beraber hülyasını ve hayalini bildiğim Büyük Birlik Partisi’nin artık merhum Genel Başkanla ve onun ideolojisiyle alakasının kalmadığını üzülerek görmekteyim"

  YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ..


  Görüş Bildir