Dolar
7.6221
-1.0232%
Euro
8.9107
-0.7286%
Altın
1874.79
0.6085%
Borsa
1119.56
1.5335%
G. Altın
459.278
-0.5105%
Bitcoin
81308.88
3.0661%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C

  Alperen Ocakları Destici'yi istifaya çağırdı

  Alperen Ocakları, Mustafa Destici'yi BBP'yi paralel devlet yapılanamsına ve FETÖ'ye teslim ettiği gerekçesiyle görevi bırakmasını istedi.
  • Ajanslar
  • 16.08.2016 - 23:52
  Alperen Ocakları Destici'yi istifaya çağırdı

  destici

   

  Alperen Ocakları Genel Merkez Yöneticileri ve il ve ilçe başkanlarının imzasıyla yayınlanan bildirinin önemli bölümleri şu şekilde;

  ZAMAN GAZETESİ BAŞKANLIK DÜZEYİNDE ZİYARET EDİLDİ

  En temel mesele, hareketimiz içerisinde birlik, beraberlik ve kardeşlik zemininin kökten sarsılmasıdır.'' ifadesiyle başlayan bildiride, ''Özellikle, 17-25 Aralık sürecinden sonra ‘’Paralel Devlet Yapılanmasına’’ karşı olan muhabbetin temelindeki partililerimizin iyi niyet ve halis amaçlarına bizzat şahidiz. Lakin, Muhsin Başkan’ın vefat haberini 3*5 cm. bir sütunda veren, bütün yayın politikası bu toprakların insanlarını aldatmak üzere kurulu olan, itikadımıza sapık inanışları empoze eden ‘’Zaman Gazetesinin’’ Genel Başkanlık düzeyinde ziyaret edilişi, FETÖ liderine karşı parti yetkililerimizce yapılan ölçüsüz iltifatlar ve geçmişinde camiamızla hiçbir bağı olmayan ‘’Ali İhsan Kaya’’ gibi FETÖ üyesi eski istihbarat şube müdürü olan bir hainin Mersin’den milletvekili adayı gösterilmesi gibi onlarca sebep necip Türk milleti nezdinde Muhsin Yazıcıoğlu’nun partisinin itibarını yerle bir etmiştir.

  GÖREVİ DEVREDİN ÇAĞRISI

  Bahsi olunan bütün bu meselelerin tamamiyle yıpranmış olan mevcut kadrolarla düzeltilmesi mümkün değildir. Şu noktada Büyük Birlik Partisi mevcut kadroları ve kurucu unsurlarıyla tekrar bir araya gelmeli, hatalılar hatalarının diyetini ödemelidir. Tekrar ifade etmek istiyoruz ki ‘’iyi niyetinize’’ bizzat şahidiz. Lakin, sonunda en ağır mağlubiyetleri tattığımız bu süreçte yine ‘’iyi niyetinizi’’ göstererek bu kadroları ve makamları görevini hakkıyla, zaafiyet vermeden yerine getirebilecek, ‘’kuruluş felsefemizi’’ yeniden hayata geçirebilecek liyakat sahibi kişilere devredeceğiniz inancını taşımaktayız. Bugün tarih size bu ‘’görevi’’ yüklemektedir. Görevi yerine getireceğiniz, bütün Alperenlerin kalbine yeniden taht kuracağınız inancındayız. Bu tavrımızın hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimizden niyaz eder, ‘’Büyük Birlik Camiası’’ şahsında necip Türk milletine de vatanın ve milletin içerisinden geçmekte olduğu bu zor süreçte hareketimize yeniden sahip çıkmasını, Muhsin Yazıcıoğlu’nun yolunu takip etmesini tavsiye ederiz'' ifadeleri yer aldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir