Ankara'da bazı yollar trafiğe kapatılıyor

Ankara'da bazı yollar trafiğe kapatılıyor

Ankara'da haftasonu iki ayrı miting yapılacak. Ankara Emniyet Müdürlüğü, 1 Eylül'de ve 2 Eylül'de yapılacak mitinglerde araç trafiğine kapatılacak yolları açıkladı. İlk miting 1Eylül Cumartesi günü. "İçerde Dışarıda Savaşa Hayır" adı altında yapılacak miting saat 16.00'da başlayacak.

Miting nedeniyle Celal Bayar Bulvarı, Tandoğan varyantı ile Kurtuluş Kavşağı zaman zaman trafiğe kapatılacak. Adnan Saygun Caddesi, Aksu Caddesi, Ziya Gökalp Caddesi, Süleyman Sırrı Sokak girişi Yenişehir Pazar Yeri karşısında bulunan kavşak ile kolej meydanı ise miting süresince araç trafiğine kapatılacak.

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ MİTİNG YAPACAK

2 Eylül Pazar günü ise Büyük Birlik Partisi, "Hepimiz Kardeşiz, Bizi Kimse Bölemez" Mitingi için buluşacak.

Saat 13.00'den itibaren, Kazım Karabekir Caddesi Ulaştırma Kavşağından Tandoğan Meydanına kadar, Ulaştırma kavşağı Tandoğan istikametine dönüş varyantları, Celal Bayar Bulvarı Kazım Karabekir Caddesi'ne giriş varyantları, Beşevler Kavşağı Dö Gol Caddesi girişi, Anıt Caddesi ile Tandoğan Meydanı Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Ankaray Maltepe Durağı arası ile Tandoğan Meydanı'na açılan cadde ve sokaklar miting süresince araç trafiğine kapatılacak.