Aylar sonra Uğur Acar'ın yeni yüzü

Aylar sonra Uğur Acar'ın yeni yüzü

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde Prof. Dr. Ömer Özkan tarafından geçen 21 Ocak'ta Türkiye'nin ilk yüz nakli ameliyatı yapılan Uğur Acar'ın gençleşen yüzü ilk kez görüntülendi.

HAYRET İÇİNDE KALIYORLAR

Gençleşen yeni yüzüyle ilk kez görüntülenen Uğur Acar, yaşadıklarını anlattı. İkinci operasyon sonrasında hastane içinde karşılaştığı doktorların kendisini tanımakta güçlük çektiklerini belirten Acar, ilk ameliyat sonrasında kendini çok iyi hissettiğini, fakat ikinci ameliyatın ardından kendine olan güveninin arttığını söyledi. Acar, "Bundan sonraki yaşantım daha farklı olacak. Yeni yüzümle fizik tedavi sürecim de başlayacak. Bu değişimin ardından beni görenlerin hayret içinde kaldıklarına şahit oluyorum" dedi.

İşte Uğur Acar'ın büyük değişimi

TEKLİF ALIYOR

Antalya Muratpaşa Lisesi'ne kaydını yaptırdıktan sonra okuldan ders kitaplarını da aldığını söyleyen Acar, "Kitaplarımı aldım, derslerime çalışıyorum. İnşallah okulumu bitirip arzu ettiğim eğitimimi de almış olacağım. Sınavlara da yeni yüzümle katılıp daha moralli olacağıma inanıyorum. Bu arada film ve reklam teklifleri de geliyor. İnşallah tamamen sağlığıma kavuşunca bunları değerlendireceğim" dedi.