Euro
11.1991
1.08%
Dolar
9.6177
1.24%
Altın
555.67
1.92%
Borsa
1.469
0.94%
Bitcoin
607.060
-0.55%
18ºC
İstanbul
Güneşli 18 C
  Başörtülü kadınlara hakaret eden şahıs tutulandı.

  Başörtülü kadınlara hakaret eden şahıs tutulandı.

  Atatürk Havalimanı'nda kaydettiği görüntülerde başörtülülere hakaret eden ve polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Bülent K., tutuklandı.
  • Haber Merkezi
  • 28.03.2019 - 22:44

  Başörtülülerden rahatsız olduğunu dile getirip kapalı kadınlara hakaret edip video çeken  Bülent K. hakkında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, soruşturma başlattı. Bahçelievler'deki ikametinde bulunamayan şüpheli, Güvenlik Şube Müdürlüğü ekiplerince Avcılar'da gözaltına alındı.

  Sorgulaması biten  Bülent K., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Başörtülü kadınlara hakaret eden şahıs tutulandı. #1

  "İRAN'A MI YOKSA TÜRKİYE'YE Mİ GELDİM?"

  Şahıs; bilet satanın, su satanın, x-ray cihazında duran görevlinin kapalı olmasından şikayet etmeye başladı ancak daha sonra bu söylemler, hakaret boyutuna ulaştı. Konuşmasının bir yerinde Atatürk'ü de sözlerine ekleyerek, "Umarım bir gün Atatürk'e rastlarız, şu an kemikleri sızlıyordur." dedi. Kendisinin İran'a mı yoksa Türkiye'ye mi geldiğini sorduğu bu videoda, kapalı kadınlar ile ilgili konuştu.

  Başörtülü kadınlara hakaret eden şahıs tutulandı. #2

  ÖNCE BAŞÖRTÜLÜLERE KİN KUSTU

  Böşörtülü kadınlara "kara böcek" ve "ninja" diyerek hakaret eden bu vatandaş, kapalı kadınlardan iğrendiğini dile getirdi. Bununla kalmadı, yakınlarından geçen başörtülü bir kadını da videosunu çekerek hakaret etmeye devam etti.

  SONRA ÜLKEMİZE HAKARET ETTİ

  Kamerasına ve takipçilerine kin kusan B.K. videoda, İzmir'den geldiğini söylüyor ve arkasından geçen başörtülü kadına da hakaretler yağdırdıktan sonra ülkemize yönelik de çirkin ifadeler kullanıyor. İşte o skandal görüntüler...

  Başörtülülerden rahatsız olan İzmirli VİDEO

  Başörtülü kadınlara hakaret eden şahıs tutulandı. #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir