Petrol
111.77
-0.24%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
481.612
0.92%
12ºC
İstanbul
Güneşli 12 C

  Beşiktaş'ta mazgal demiri otomobilin yakıt deposunu deldi

  Yerinden çıkan mazgal demiri bir otomobilin yakıt deposunu patlatırken, dökülen 50 litre mazot nedeniyle kayganlaşan yolda kumlama çalışması yapıldı.
  • DHA
  • 19.07.2020 - 14:26
  Beşiktaş'ta mazgal demiri otomobilin yakıt deposunu deldi

  İstanbul'un Beşiktaş ilçesine bağlı Barbaros Bulvarı'nda yerinden çıkan mazgal demir, Caner Taşkın yönetimindeki otomobilin yakıt deposuna saplandı.

  SÜRÜCÜLER VE YAYALARIN ZOR ANLARI

  Aracın yakıt deposu patlarken yola dökülen mazot nedeniyle sürücüler ve yayalar zor anlar yaşadı. Kayganlaşan yolda bir motosiklet sürücüsü ve üç yayanın yere düşmesinin ardından trafik polisleri ve belediye ekipleri çalışma başlattı.

  Beşiktaş'ta mazgal demiri otomobilin yakıt deposunu deldi

  DÜŞME ANLARI KAMERADA

  Trafik polisleri, kayganlaşan yolda daha fazla kaza yaşanmaması için sürücülere ve yayalara yavaş geçmeleri konusunda uyarıda bulundu. Kimi sürücü ve yayaların uyarıları dikkate almaması nedeniyle yaşanan düşme anları da kameraya yansıdı.

  Beşiktaş ta mazgal demiri otomobilin yakıt deposunu deldi #1

  "50 LİTRE MAZOT YOLA DÖKÜLDÜ"

  Otomobilinin deposunu yeni doldurduğunu belirten Caner Taşkın, "Işıkta bekliyorduk, yeşil ışık yandı. Hareket ettik, önümdeki araç geçti. O geçtikten sonra mangal yerinden çıktı benim depoya ok gibi saplandı. Depoyu yeni doldurmuştum, yaklaşık 50 litre mazot yola döküldü. Burada bir aydır çalışma var. Mazgalın etrafı kapatılmamış. Kapatılmayınca da her geçen araç yerinden oynatmış ve sonuç ortada. Mazot nedeniyle kayganlaşan yolda birkaç kişi düştü ama çok şükür yaralanan olmadı." dedi.

  Beşiktaş ta mazgal demiri otomobilin yakıt deposunu deldi #2

  KUMLAMA ÇALIŞMASI YAPILDI

  Mazotun dökülmesiyle kayganlaşan yolda yapılan kumlama çalışması nedeniyle Barbaros Bulvarı Zincirlikuyu istikameti bir süre trafiğe kapandı.

  Çalışmaların tamamlanmasının ardından trafik akışı normale döndü.

  Beşiktaş ta mazgal demiri otomobilin yakıt deposunu deldi #3

  Beşiktaş ta mazgal demiri otomobilin yakıt deposunu deldi #4

  Beşiktaş ta mazgal demiri otomobilin yakıt deposunu deldi #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir