Petrol
110.72
0.03%
Euro
17.4766
1.04%
Dolar
16.3863
1.93%
Altın
973.77
0.78%
Borsa
2418
0.00%
Bitcoin
487.069
2.16%
25ºC
İstanbul
Güneşli 25 C
  Bodrum'da su borusu patladı, kamyonet içine düştü

  Bodrum'da su borusu patladı, kamyonet içine düştü

  Muğla’nın Bodrum ilçesinde ana isale su hattında patlama meydana geldi. O esnada yoldan geçen kamyonet yarılan asfaltın içerisine düşerken araçtaki 3 kişi boğulma tehlikesi yaşadı.
  • İHA
  • 24.11.2020 - 13:48
  • Güncelleme : 24.11.2020 - 13:54

  Muğla'nın Bodrum ilçesi Bitez Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde ana isale hattı patladı.

  Patlama esnasında yoldan geçen kamyonet su dolu çukurun içerisine düştü.

  3 KİŞİ ARAÇTA MAHSUR KALDI

  Kamyonet sürücüsü Sıddık Kaya, yolcu koltuğunda oturan Seffet Tek ve Musa Akat su dolu kamyonetin içerisinde mahsur kaldı.

  3 kişi boğulmaktan son anda çıkarak kurtuldu. Kamyonet ise sulara gömüldü.

  Bodrum da su borusu patladı, kamyonet içine düştü #1

  5 METRE DERİNLİĞİNDE ÇUKUR OLUŞTU

  Asfaltı parçalayan su patlamasının ardından ortalık adeta savaş alanına döndü. Bazı iş yerleri ve bahçeler sular altında kaldı. Suyun patladığı bölgede 5 metre derinlikte 10 metre genişlikte çukur açıldı.

  Asfalt parçaları ise tüm yola savruldu. Yol boyu tüm asfalt yerinden söküldü. Kamyonette önce yoldan geçen başka bir otomobil sürücüsü su borusunun patlayacağını fark ederek hızlı bir şekilde yoldan çıktı.

  Bodrum'da su borusu patladı, kamyonet içine düştü VİDEO

  Bodrum da su borusu patladı, kamyonet içine düştü #2

  "UTANÇ VERİCİ"

  Suyun bu şeklide patlayacağını anlayan Selman Öztürk isimli vatandaş “Suya düşen araçtan hemen önce ben geçiyordum. Yolun kabardığını fark ettim. Aracımla geçerken asfaltın oynadığını hissetim. Hızlı bir şekilde yoldan geçtim. Arkamda 2 araç vardı onları da uyardım. İleri gitmek ile geri gitmek arasından kaldı araçlar. Bir kamyonet olmasına rağmen açılan büyük çukurun içerisine düştü. Şehirciliğe adım atan bir ilçede böyle şeylerin olması gerçekten utanç verici.” dedi.

  Bodrum da su borusu patladı, kamyonet içine düştü #3

  "CANIMIZI ZOR KURTARDIK"

  Çukurun içine düşen kamyonetin sürücüsü Sıddık Kaya ise kendilerini suyun içerisinde bulduklarını ifade ederek “Bir anda yol çöktü kendimizi suyun içerisinde bulduk. Kapılar açılmıyordu zar zor pencereleri açıp çıktık içerisinden. 3 kişiydik kamyonette son anda canımızı zor kurtardık. İnşaat işi ile uğraşıyoruz. İşe giderken başımıza bu iş geldi. Allah kurtardı bizi çok şükür.” şeklinde konuştu.

  Bodrum da su borusu patladı, kamyonet içine düştü #4

  "ŞOK GEÇİRDİK"

  Kamyonet içerisinde bulunan Saffet Tek de inşaata gitmek için yola çıktıklarını, bir anda kendilerini suyun içerisinde bulduklarını söyleyerek “Yolu geçerken aniden su patladı. Biz de kendimizi suyun içerisinde bulduk. Bir anda suyun içerisinde bulunca kendimizi şok geçirdik. Kamyon çukura düşmesiyle birlikte yer çökmeye başladı biz de yerin dibine doğru gitmeye başladık. Kendimizi zorla dışarı çıkarabildik. Kamyonetimiz kullanılamaz hale geldi. İçerisi ağzına kadar su doldu. Şimdi ne yapacağımızı bilmiyoruz.” dedi.

  Bodrum da su borusu patladı, kamyonet içine düştü #5

  Bodrum da su borusu patladı, kamyonet içine düştü #6

  Bodrum da su borusu patladı, kamyonet içine düştü #7

  Bodrum da su borusu patladı, kamyonet içine düştü #8

  Bodrum da su borusu patladı, kamyonet içine düştü #9


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir