Euro
10.1211
0.15%
Dolar
8.5598
0.09%
Altın
496.3
0.4%
Borsa
1.358
0.65%
Bitcoin
324.242
-0.64%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C

  Bolu'da saç kurutma makinesi 13 günlük bebeği yaktı

  Bolu'da alev alan saç kurutma makinesi, 13 günlük bebeğin elleri ve yüzünü yaktı.
  • İHA
  • 11.05.2015 - 20:22
  Bolu'da saç kurutma makinesi 13 günlük bebeği yaktı

  Bolu’da bir anne, 13 günlük bebeğinin ısınması için yanına saç kurutma makinesini koydu. Bir süre sonra alev alan beşikte bulunan 13 günlük erkek bebeğin elleri ve yüzü yanarken, bebek ambulans helikopterle Ankara’ya gönderildi.

  ISINMASI İÇİN YANINA KOYMUŞTU

  Edinilen bilgiye göre, olay Bolu’nun Yeniçağa ilçesine bağlı Camiatik Mahallesi’nde meydana geldi. Hülya S. isimli anne, 13 günlük bebeği Ahmet Yasir S.’nin ısınması için yanına saç kurutma makinesini çalıştırarak koydu.

  Bolu da saç kurutma makinesi 13 günlük bebeği yaktı #1

  BEBEK BEŞİKTE YANMAYA BAŞLADI

  Bir süre sonra alev alan beşikte bulunan 13 günlük bebek yanmaya başladı. Alevleri gören anne Hülya S., bebeğini kurtarmaya çalıştı. Beşikten bebeğini alan anne komşularının yardımıyla Yeniaçağa Devlet Hastanesi’ne götürdü.

  YÜZÜNDE VE ELLERİNDE YANIKLAR

  Yüzünde ve ellerinde 3. dereceden yanık teşhisiyle tedavisi yapılan bebek, İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedavi altına alındı. Baba Salih S. ve anne Hülya S. gözyaşları içinde evlatlarının başında beklerken, bebek İzzet Baysal Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. 13 günlük bebek buradaki tedavisin ardından ambulans helikopterle Ankara Dışkapı Hastanesi’ne gönderildi. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

  Bolu da saç kurutma makinesi 13 günlük bebeği yaktı #2

  HAVA AMBULANSIYLA İLE ULAŞTIRILDI

  Bolu Sağlık İl Müdürü Mahmut Arık, “Üzücü bir yangın olayı yaşandı. 13 günlük bebeğimizin yüzünde ve ellerinde yanıklar oluştu. İlk müdahale araştırma hastanemizde yapıldı. Bakanlığımızdan hava ambulansı istedik. Hava ekiplerimiz 50 dakika içinde ilimize ulaştı. Ankara Dışkapı Hastanesi’ne sevk ediyoruz” dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir