Euro
10.7633
0.15%
Dolar
9.2806
0.21%
Altın
526.29
-0.02%
Borsa
1.412
0.18%
Bitcoin
569.532
1.02%
17ºC
İstanbul
Bulutlu 17 C

  Cem Garipoğlu'nun dedesi hayatını kaybetti

  Cem Garipoğlu'nun dedesi Kasım Garipoğlu şeker hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti.
  • DHA
  • 22.06.2015 - 17:19
  Cem Garipoğlu'nun dedesi hayatını kaybetti

  Cem Garipoğlu nun dedesi hayatını kaybetti #1

  93 yaşındaki Kasım Garipoğlu hakimlikten sonra emekli olmuş ve bir süre avukatlık yapmıştı. Uzun zamandan bu yana şeker hastalığından tedavi gören Kasım Garipoğlu geçtiğimiz Cumartesi günü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

  TAZİYE İLANINDA CEM GARİPOĞLU'NUN DA İSMİ YER ALDI

  Kasım Garipoğlu için gazeteleri verilen taziye ilanında, Münevver Karabulut’u öldürdüğü gerekçesiyle hükümlü olduğu cezaevinde geçtiğimiz yıl intihar eden  Cem Garipoğlu’nun da adı yer aldı.

  ZİNCİRLİKUYU CAMİSİ'NDE TÖREN DÜZENLENDİ

  Kasım Garipoğlu için Zincirlikuyu Camisi’nde tören düzenlendi. Törende taziyeleri Kasım Garipoğlu’nun oğulları Hayyam ve Nizam ile kızı Handan Garipoğlu ve torunları kabul etti. Münevver Karabulut cinayetiyle anılan Cem’in babası Mehmet Nida ve annesi Tülay Makbule ise bir köşede sessizce bekledi. Mehmet Nida Garipoğlu cenaze namazı için de ağabeylerinin yanında saf tutmadı. Ön safta ama tabuttan oldukça uzaktaydı. Cenaze törenine sanatçı Selçuk Ural ile Ali Rıza Binboğa da katıldı. Kasım Garipoğlu öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenazede Hayyam ve Mehmet Nida Garipoğlu'nun gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

  CEM GARİPOĞLU MÜNEVVER KARABULUT'UN CESEDİNİ ÇÖP KONTEYNERİNE ATMIŞTI

  Cem Garipoğlu, Münevver Karabulut cinayetini işledikten sonra Münevver’in cesedini dedesi Kasım Garipoğlu’nun Etiler’deki evinin bir sokak arkasındaki bir çöp konteynerine atmıştı.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir