Cihangir'de kaçak elektrik akımına kapılan köpek öldü

1

Geçtiğimiz günlerde köpeğiyle beraber Cihangir’deki evinden çıkan Merve Evren, civarda köpeğini dolaştırmaya başladı. Saat 04.52’yi gösterdiğinde Havyar Sokağı’nın girişine gelen Evren, Hatun isimli köpeğiyle beraber sokak girişindeki bir reklam panosunun yanından geçerken elektrik akımına kapıldı.

AKIMA KAPILAN KÖPEK ÖLDÜ

Elektrik Evren’i çok fazla etkilemese de, köpeği Hatun’un acı içerisinde kıvranmasına ve can çekişerek ölmesine neden oldu. Dehşete düşüren olayın ardından elektrik kaçağı olan reklam panosuna mahallede yaşayan vatandaşlar tarafından “Dikkat elektrik kaçağı var” yazıldı.

Cihangir'de kaçak elektrik akımına kapılan köpek öldü VİDEO

"BÜYÜK BİR BAĞIRMAYLA ZIPLADI, YERE DÜŞTÜ"

Dehşet anlarını olay yerinde anlatan Evren, köpeğinin acılar içinde bağırdığını söyleyerek, "Her sabah olduğu gibi köpeğimi ihtiyacı için dışarıya çıkardım. Hava yağmurluydu. Tam buraya geldiğimde köpeğim patisiyle bastı, bir anda büyük bir bağırmayla zıpladı, yere düştü. Ben o sırada onu tutmaya çalıştım, benim elimi ısırdı. Kucağımdan aldılar, götürdüler. Veterinerimiz zaten sokağın sonunda, veterinere gittiğimizde köpeği kaybetmiştik. 1 buçuk senedir beraberdik, ismi Hatun’du. Barınaktan sahiplenmiştim. Elim köpeğimin ısırmasından ve arkasından elektrik akımından dolayı yaralandı. Elektrik yediğim için o ısırdığı yerlerden et fırladı. Biraz zor kullanıyorum elimi" dedi.

Evren, olaydan birkaç saat sonra reklam panosunun yetkililer tarafından kontrol edildiğini, ancak daha sonra kimsenin gelmediğini ve şu an panoda elektrik olup olmadığını bilmediklerini de sözlerine ekledi.Cihangir'de kaçak elektrik akımına kapılan köpek öldü