Cinayet anı saniye saniye kamerada - Video

Cinayet anı saniye saniye kamerada - Video

İddiaya göre İstanbul Ümraniye'de sayısal loto bayi işleten Abdullah Canıbol eşi Feride Canıbol (31) ile tartışmaya başladı. Dükkanın dışına çıkan Abdullah Canıbol belinden ruhsatsız silahını çıkarıp eşine peş peşe ateş etmeye başladı. Abdullah Canıbol olayın ardından yaya olarak kaçarken göğsüne üç kurşun isabet eden eşi Feride Canıbol kanlar içinde yere yığıldı.

İŞTE SANİYE SANİYE CİNAYET ANI

SİLAH SESİNİ DUYAN ESNAF KOŞTU

Silah sesini duyan diğer esnaflar dükkana geldiklerinde genç kadını kanlar içinde görünce hemen ambulansa haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptıkları tüm müdahaleye rağmen üç çocuk annesi Feride Canıbol hayatını kaybetti.

"SON PİŞMANLIK FAYDA ETMİYOR"

Eşini öldürdükten sonra yaya olarak kaçan Abdullah Canıbol ise kısa süre sonra Ümraniye Polis Merkezine giderek teslim oldu. Katil zanlısı kocanın yapılan ilk sorgulamasında "Eşinin kardeşine para verdiğini ancak geri alamadığı için tartıştıklarını" söylediği öğrenildi. Polis merkezinden çıkarılarak Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğine götürülen Abdullah Canıbol gazetecilerin "eşinizi neden öldürdünüz?" sorusuna "Tartışma" karşılığını verdi. "Pişman mısınız? şeklindeki soruya ise,"Son pişmanlık fayda etmiyor" diye yanıt verdi.

CİNAYET ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Türkiye'nin kanayan yarası haline gelen kadın cinayetlerinden biri olan Feride Canıbol cinayeti güvenlik kamerası tarafından da saniye saniye görüntülendi. Abdullah Canıbol bir pastanenin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde dükkandan dışarı çıkıp elindeki silahla eşine peşpeşe üç el ateş ediyor. Ardından katil zanlısı koca yaya olarak olay yerinden uzaklaşıyor. Olay yeri inceleme ekipleri cinayetin işlendiği yerde detaylı bir çalışma yaparak delilleri toplarken, eşi tarafından öldürülen Feride Canıbol'un cansız bedeni tabuta konulup otopsi yapılmak üzere ambulansla Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.