Petrol
93.11
0.83%
Euro
18.2533
0.04%
Dolar
17.9519
0.21%
Altın
1.017
-0.44%
Borsa
298
2.29%
Bitcoin
425.169
-1.46%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C

  Domuz saldırısı kask kamerası ile görüntülendi

  Düzce'de domuz avı sırasında kendisine saldıran domuzu silahla vurarak öldüren Ahmet Çoban, başından geçenleri anlattı.
  • DHA
  • 24.12.2019 - 13:35
  Domuz saldırısı kask kamerası ile görüntülendi

  Düzce'nin Fındıklısu köyünde, ormanlık alanda,av köpekleriyle birlikte domuz avına çıkan Ahmet Çoban, bir domuzla karşılaştı.

  Yaban domuzunun üzerine doğru gelmesi üzerine Çoban, son anda köpekleri ve ateş ettiği tabancası sayesinde kurtuldu.

  BAŞINDAN GEÇENLERİ ANLATTI

  Avcı Çoban, silah ve tüfekten öte av köpeklerinin kendisini kurtardığını söyledi. Çoban, bir barakada avcı arkadaşlarına, başından geçen olayı tekrar yaşıyormuş gibi anlattı.

  Domuzun saldırısına uğrayan avcı VİDEO

  ''HERHALDE BU BENİ BIRAKMAYACAK DEDİM''

  Kurtulmasındaki en önemli etkenin av köpekleri olduğunu belirten Çoban, “Domuz avına gittik. Köyün üzerine kadar domuz inmiş. Köpekler domuzu yakaladı. Domuz hareket halindeydi. Köpekler domuzu takip ediyordu ve arkadaşlarımızdan birkaçı domuza denk geldi. Fişek atarak domuzu yakaladılar ama düşmedi, gitmeye devam ediyordu. Domuz bana denk geldi. Biraz daha meydana çıksın, daha güzel görüntü alayım ve kolay hedef olsun diye bekledim ve sonunda mermiyi attım. 3 mermi de isabet etti. Hem gördüm hem hissettim fakat ona rağmen halen domuz bana gelmeye devam etti. İyi ki köpekler vardı. Tüfek, silah ikinci planda. Köpekler ona saldırdı ve domuz bana tekrar döndü. Ben o arada düştüm ve tekrar ayağa kalktım. Ayağa kalktıktan sonra domuz hala bana gelmeye devam etti. Bana gelirken son bir hamle ile kaçtım ama bana dokundu. Bana dokunur dokunmaz beni devirdi. Ben göz ucuyla baktım tekrar bana döndü. Herhalde bu beni bırakmayacak dedim. Köpekler devamlı onun üzerindeydi. O anda silahımı çekebildim. O an ateş ettim ve vurmayı başardım. Çok sıkıntılı bir işti. Çok heyecanlandım, çok korktum. Ama nasip oldu bize bir şey olmadı, köpeklere bir şey olmadı. Domuz avı tehlikelidir. Bana geçmiş olsun, avcı arkadaşlara rastgele diyelim.” dedi.

  Domuz saldırısı kask kamerası ile görüntülendi #1

  Domuz saldırısı kask kamerası ile görüntülendi #2

  Domuz saldırısı kask kamerası ile görüntülendi #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir