Petrol
96.05
-0.62%
Euro
18.3974
0.54%
Dolar
17.962
0.07%
Altın
1.033
0.23%
Borsa
2792
0.00%
Bitcoin
423.808
-2.06%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C

  Düğünde şov yapmak isterken yere çakıldı

  Sivas'ta düğünde müziğe kendisini kaptıran 21 yaşındaki genç yüzüstü yere çakılınca kaşına 22 tane dikiş atıldı.
  • DHA
  • 27.08.2017 - 13:55
  Düğünde şov yapmak isterken yere çakıldı

  Sivas'ta bir fırında çalışan Nuri Çetin, ağabeyi Emre Çetin'in düğününde dans etmeye başladı. Hareketli müziğin ritmi ile kendinden geçen genç ters takla attı.

  Düğünde şov yapmak isterken yere çakıldı #1

  22 DİKİŞ ATILDI

  Arkadaşlarının ısrarı ile ikinci kez aynı hareketi deneyen genç dengesini kaybetmesi sonucu yüz üstü yere düştü. Çetin'in sert bir şekilde yere düşmenin etkisi ile sol kaşı açıldı. Bu sırada Çetin'in yere düşmesi düğüne katılan biri tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Hareketsiz halde yerde kalan Nuri Çetin için olay yerine akrabaları tarafından ambulans çağrıldı. İhbar üzerine olay yerine gelen ambulans ile Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Çetin'in açılan kaşına 22 dikiş atıldı.

  Düğünde şov yapmak isterken yere çakıldı VİDEO

  Düğünde şov yapmak isterken yere çakıldı #2

  "BİRAZ ŞOV YAPAYIM DEDİM"

  Ağabeyinin düğününde çalan hareketli müzik ile kendini tutamadığını ve dans etmeye başladığını söyleyen Nuri Çetin, "Hareketli müzik çalmaya başladı. Ben de kendimi tutamadım. Ortaya çıktıp oynamaya başladım. O anda hızımı alamayıp, 'biraz şov yapayım' dedim. Ters takla attım. Dengemi kaybedip yüzümün üzerine düştüm. Daha sonra hastaneye gittik. Kaşıma 22 tane dikiş attılar. Düğünlerde böyle tehlikeli hareketler yapmayalım. Sonuç böyle oluyor. Gençler böyle hareketler yapmasınlar. Bunlar tehlikeli hareketler. Boyun falan kırılabilir, felç kalınabilir. Ben çok şükür ucuz atlattım" dedi.

  Düğünde şov yapmak isterken yere çakıldı #3

  Düğünde şov yapmak isterken yere çakıldı #4

  Düğünde şov yapmak isterken yere çakıldı #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir