Petrol
99.7
2.36%
Euro
18.5305
0.63%
Dolar
17.9446
0.42%
Altın
1.033
0.31%
Borsa
2868
1.37%
Bitcoin
437.230
1.99%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C

  Ekonomi Bakanı Zeybekci'nin kızının düğünü başladı

  Ekonomi Bakanı Zeybekci'nin kızı Fatma Zeybekci ile İbrahim Özkan'ın Denizli'deki düğünleri olağanüstü güvenlik önlemleriyle gerçekleşiyor.
  • DHA
  • 19.08.2017 - 16:55
  Ekonomi Bakanı Zeybekci'nin kızının düğünü başladı

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin avukat kızı Fatma Zeybekci ile işadamı Sait Özkan'ın oğlu ekonomist İbrahim Özkan'ın düğünü, bugün saat 13.00'te, Pamukkale yolundaki Kayalar Düğün Salonu'nda başladı.

  Ekonomi Bakanı Zeybekci nin kızının düğünü başladı #1

  SIKI GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

  Düğün salonu çevresinde polis, olağanüstü güvenlik önlemleri aldı. Karayolunda trafik polisleri davetlilerin araç girişleri için önlem alırken, düğüne gelen misafirlerin araçları da tek tek arandı. Davetliler,düğün salonuna da elektronik dedektörle aranarak alındı. Çok sayıda sivil polis ve özel harekat polisi de düğün salonu çevresinde güvenlik önlemi aldı.

  Ekonomi Bakanı Zeybekci nin kızının düğünü başladı #2

  MİSAFİRLERİ KAPIDA KARŞILADILAR

  Bakan Zeybekci, eşi Ayşen Zeybekci ile dünürleri Sait Özkan ile eşi Seval Özkan, düğüne gelen misafirleri kapıda karşıladı. Bakan Zeybekci, davetlilerin tebriklerini tek tek kabul etti, eline mikrofon alarak davetlilere katılımları için teşekkür etti.

  Ekonomi Bakanı Zeybekci nin kızının düğünü başladı #3

  İPEK KUMAŞTAN GELİNLİK GİYDİ

  Gelin Fatma Zeybekci ile damat İbrahim Özkan salona girdiklerinde alkışlarla karşılanıp, kendilerine ayrılan özel masaya oturdu. Gelin Fatma Zeybekci yürürken, uzun duvağını arkadaşları taşıdı. Gelin Zeybekci'nin ipekten yapılan özel taçlı gelinliği dikkat çekti ve beğenildi.

  Düğünde davetlilere girişte gelin ve damadın isimlerinin yazılı olduğu havlu dağıtılırken, yemekte ise çorba, köfte, pilav, tulumba tatlısı, dondurma ve çay ikram edildi.

  Ekonomi Bakanı Zeybekci nin kızının düğünü başladı #4

  ZEYBEKCİ: 10 BİN CİVARINDA DOSTUMUZLA BERABERİZ

  Davetliler, Zeybekci ailesini tebrik etmek için uzun kuyruklar oluştururken, 5 bin kişiye davetiye verildiği öğrenildi. Düğünde imamlar tarafından mevlit okunup, ilahiler söylendi. Bakan Zeybekci, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ettiklerini belirterek, "Herkesten Allah razı olsun, bugünü Allah herkese nasip etsin, nikahı düğünü. Tüm dostlarımızla beraber 10 bin civarında dostumuz, kardeşimizle beraberiz, sevinçler böyle paylaştıkça çoğalıyor.

  Ekonomi Bakanı Zeybekci nin kızının düğünü başladı #5

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DÜĞÜNE AKŞAM KATILACAK

  Ben bütün dostlarımıza bu sevincimizi paylaştıkları için teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Gelen herkesten ayaklarına sağlık diliyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım, TBMM Başkanımız İsmail Kahraman da nikahımıza teşrif edecekler, bizi şereflendirecekler, akşam beraber olacağız" dedi.

  Ekonomi Bakanı Zeybekci nin kızının düğünü başladı #6


  Ekonomi Bakanı Zeybekci nin kızının düğünü başladı #7

  Ekonomi Bakanı Zeybekci nin kızının düğünü başladı #8

  Ekonomi Bakanı Zeybekci nin kızının düğünü başladı #9


  Ekonomi Bakanı Zeybekci nin kızının düğünü başladı #10


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir