Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
474.523
-1.95%
13ºC
İstanbul
Güneşli 13 C

  Eşinin sevgilisini dolapta yakalayan adam dayak yedi

  İstanbul Kağıthane’de, aldattığından şüphelendiği karısını sevgilisi ile basan adam, ikinci adam tarafından dövüldü.
  • 31.03.2016 - 08:52
  Eşinin sevgilisini dolapta yakalayan adam dayak yedi

  Eşinin sevgilisini dolapta yakalayan adam dayak yedi #1

  Olay 9 Ocak'ta İstanbul Kağıthane'de yaşandı. Murat Ç. ve Zeynep Ç. çifti, 3 yıllık evliydi. Evliliklerinin son zamanlarında ikili sürekli tartışıyor ve kavga ediyorlardı. Murat Ç., eşinin kendisini aldattığından şüphelenmeye başladı. Ablasıyla bir plan yapan Murat Ç., işe gitmek için evden ayrıldı. Abla Neriman Ç. ise sokakta gizlenerek yengesinin evini gözetlemeye başladı.

  AŞIĞI DOLAPTAN ÇIKTI

  Abla, bir müddet sonra apartmana bir erkeğin girdiğini gördü. Şahsın uzun süre çıkmaması üzerine kardeşine haber verdi. Eve gelen Murat Ç., zili çaldı. Fakat kapı açılmadı. Bunun üzerine genç adam, kapıyı tekmelemeye başladı. Eşi Zeynep Ç. kapıyı açınca hızla içeri girdi. Odaları ve dolapların içini aradı. Yatak odasına girdiğinde dolapta saklanan sevgili İrfan Y.'yi gördü. İkili arasında arbede çıktı.

  KARISININ SEVGİLİSİNDEN DAYAK YEDİ

  İrfan Y., sevgilisinin kocasını dövmeye başladı. Sesleri duyan komşular olayı polise bildirdi. İddianamede, eşine ait olan bir eve sevgilisini alarak konut dokunulmazlığını ihlal eden eş Zeynep Ç. ve sevgili İrfan Y. hakkında "konut dokunulmazlığını ihlal" ve "basit yaralama" suçları kapsamında 3'er yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Dava, ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

  ALDATILAN EŞ 'MÜŞTEKİ' OLDU

  Aldatılan Murat Ç.'nin şikâyeti üzerine olayla ilgili savcılıkça soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturma sonunda, karısı tarafından aldatılan Murat Ç.'nin mağdur olarak yer aldığı bir iddianame hazırlandı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir