Petrol
102.8
-9.43%
Euro
17.4338
-0.59%
Dolar
16.9725
0.87%
Altın
963.62
-1.45%
Borsa
2371
0.00%
Bitcoin
344.684
2.96%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  Evlatlıktan reddedilen Ali Hatemi evlendi

  Ali Hatemi, annesi Kezban Hatemi'nin ilişkisi uğruna evlatlıktan reddettiği Zeynep Yüksek'le üç yılın sonunda evlendi.
  • 25.01.2016 - 16:47
  Evlatlıktan reddedilen Ali Hatemi evlendi

  Evlatlıktan reddedilen Ali Hatemi evlendi #1

  Ünlü avukat Kezban Hatemi ile Hüseyin Hatemi'nin oğulları Ali Hatemi, Zeynep Yüksek ile yaşadığı aşk yüzünden ailesiyle ters düşmüştü. Üç yıldır ilişkileri süren ve 6 aylık Kerem isimli bir oğulları olan çift, önceki gün Maçka'daki Park Hyatt İstanbul'da evlendi. Kezban-Hüseyin Hatemi çiftinin katılmadığı nikâhın şahitlikleri, Murat Aksu, Leyla Söğütlügil, Cahit Günel, Tayga Ak, Olgaç Aycan ve Müge Onan oldu. Çift, nikâh sonrası oğulları Kerem'le birlikte poz verdi.

  Evlatlıktan reddedilen Ali Hatemi evlendi #2

  "NİKAHA GELMEYECEĞİ İÇİN DAVET ETMEDİK"

  Kendisini ilk eşinden boşanmak istediği için evlatlıktan reddeden annesi Kezban Hatemi'ye seslenen Ali Hatemi, "Annemi seviyorum. Yaptıklarını oğlunu korumak amacıyla ve eski gelininin dolduruşuyla yaptığını düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda aile çemberine katılır. Nikâha gelmeyeceği için davet etmedik ama düğüne bekliyorum" diye konuştu. Zeynep Hatemi ise, "Çok mutluyuz. Kezban Hanım'a hiçbir kin ve nefret beslemiyorum" dedi.

  Evlatlıktan reddedilen Ali Hatemi evlendi #3

  "ESKİ EŞİMLE EVLENMEK BÜYÜK HATAYDI"

  Yaz aylarında düğün yapmayı planladıklarını söyleyen Ali Hatemi, "Zeynep'le sevgi çemberi oluşturduk. Altı ay önce doğan oğlumuz Kerem Hatemi bu çemberi tamamladı. Eski eşim Aslı Çelik'le evlenmek büyük hataydı. Kendimden sosyo-kültürel anlamda alt seviyede biriyle evlenerek büyük hata yaptım. Yanlış evlilik sonrası başıma gelen tüm zulümlerden kurtuldum" dedi.

  Evlatlıktan reddedilen Ali Hatemi evlendi #4Ali Hatemi ve eski eşi Aslı Çelik

  Evlatlıktan reddedilen Ali Hatemi evlendi #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir