Euro
10.3719
-0.05%
Dolar
8.8705
0%
Altın
494.37
0.01%
Borsa
1.384
-0.57%
Bitcoin
372.285
-2.94%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C

  Fatma Nur'un katiliyle ilgili ilginç detay

  2. Cem Garipoğlu vakası olarak adlandırılan Fatma Nur cinayetinde ilginç detay..
  • 18.10.2012 - 09:39
  Fatma Nur'un katiliyle ilgili ilginç detay

  Fatma Nur un katiliyle ilgili ilginç detay #1

  Türkiye'yi sarsan Bahçelievler cinayetinin zanlısı evli ve bir çocuk babası Cem Karaçay 'ın arkadaşları şokta. Karaçay, olay öncesi arkadaşlarından borç almış...

  Geçtiğimiz hafta Bahçelievler'de üniversite öğrencisi Fatima Nur Çelik'e tecavüz ettikten sonra öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan zanlı Cem Karaçay 'ın etrafında oldukça sakin biri olarak tanındığı ve kimseye zarar verecek tipte biri olmadığı iddia edildi.

  2. CEM VAKASI

  Cem Karaçay'ın vahşice işlediği bu cinayet akıllara Cem Garipoğlu'nun işlediği cinayeti getirdi. Cem Garipoğlu, lise öğrencisi Münevver Karabulut'u 3 Mart 2009 tarihinde boğazını testereyle keserek öldürmüştü. Katil zanlısı Cem Gariboğlu cinayetten 197 gün sonra teslim olmuştu. Yargılama süreci 18 Kasım 2011 tarihinde kararın verilmesiyle sona ermiş ve Garipoğlu 24 yıl hapse mahkum edilmişti.

  EVLİ VE 2 YAŞINDA ÇOCUĞU VAR

  Karaçay'ın evli ve 2 yaşında çocuğu olduğunu söyleyen arkadaşları olanlara inanamadıklarını ifade ettiler.

  EŞİNİ KAÇIRARAK EVLENDİ

  Fatma Nur'u hunharca öldüren Cem Karaçay'ın eşini de kaçırarak evlendiği öğrenildi. Kendisinden büyük birini zorla kaçırarak evlenen Karaçay'ın 2 yaşında bir oğlunun olduğu ifade edildi.

  ARKADAŞLARINDAN BORÇ ALMIŞ

  Fatma Nur'un tecavüz ve katil zanlısı Cem Karaçay'ın olaydan önce yakın arkadaşlarını arayarak borç para aldığı anlaşıldı. Yakın bir arkadaşına kaza yaptığını ve borç paraya ihtiyacını olduğunu söyleyen Karaçay, arkadaşından bin lira almış almış.

  ARKADAŞLARI ŞOK OLDU

  Yenibosna'da oturan Karaçay'ın arkadaşları ise olay karşısında şoke olduklarını belirttiler. Cem Karaçay'ın böyle bir şey yapmasına anlam veremediklerini söyleyen arkadaşları olayı duyduklarında inanamadıklarını ve 2 yaşındaki çocuğuna çok üzüldüklerini ifade ettiler.

  "PİŞMANIM" DEMİŞTİ

  Fatma Nur'un evine girerken kameralar tarafından kaydedilen Cem Karaçay tutuklanarak cezaevine konmuştu. Karaçay, gözaltına alındığında suçunu itiraf ederek pişman olduğunu söylemişti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir