Petrol
96.65
1.82%
Euro
18.2833
0.23%
Dolar
17.9393
0.15%
Altın
1.032
0.91%
Borsa
2795
0.00%
Bitcoin
430.526
3.31%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C

  Gaziye baskı iddiası yalan çıktı

  Beşiktaş Emniyet Müdürü Timuçin Başar'ın, 3 yıl önce Diyarbakır'da gazi olduktan sonra Beşiktaş Emniyet'te göreve başlayan gaziye mobbing uyguladığına yönelik haber yalan çıktı.
  • 02.02.2015 - 13:07
  Gaziye baskı iddiası yalan çıktı

  gazi

  Gazi Gökhan Eren, Diyarbakır’ın sur ilçesinde teröristlerin kurduğu pusuya düştü. Bugüne kadar 18 ameliyat geçiren Gökhan Eren’in vücuduna isabet eden 13 kurşundan 9’u çıkarılabildi. Devlet Övünç Madalyası verilen bir çocuk babası gazi Gökhan Eren, bacaklarındaki 4 kurşun ve kafatasındaki şarapnel parçalarıyla göreve döndü.

  GAZİYE BASKI İDDİASI YALAN ÇIKTI

  Bugün Gazi Gökhan Eren'le ilgili bir haber gazetelerde yer aldı. Bu habere göre, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürü Timuçin Başar'ın Gazi'ye mobbing uyguladığı, onu "sırf kendisi odaya girince ayağa kalkmadığı için" azarladığı ve ona hakaretler ettiği yazıldı. Ancak bu iddialar yalan çıktı..

  OLAYIN ASLI ŞÖYLE

  Emniyet içi hiçbir kurala uymadığı ortaya çıkan Gökhan Eren'in karıştığı olayın aslı şöyle:

  Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürü Timuçin Başar, göreve başladığı günlerde emniyet binasındaki her çalışanla bire bir tanışmak için odaların tamamını ziyaret etti. Emniyet Müdürü Başar'ın girdiği odalardan birince Gökhan Eren adlı gazi bulunuyordu. Kılık kıyafeti, saçı ve sakalı ile dikkat çeken Eren'e Emniyet Müdürü Başar "Bu halinin nedenini" sordu. Gazi Eren ise bunun üzerine Emniyet Müdürü'ne "Ben gaziyim" diyerek cevap vermekle yetindi.

  GAZİLİĞİ KULLANDI, EMNİYET MÜDÜRÜNE SAVAŞ AÇTI

  Olayın ardından Timuçin Başar odadan dışarı çıktı. Ancak daha sonraki süreçte Gökhan Eren gaziliğini kullanarak Emniyet Müdürü Timuçin Başar hakkında her yerde konuşmaya başladı. Kendisine sıkı bir mobbing uygulandığını ileri süren Eren, Emniyet Müdürü Başar'ı kötülemek için gazetecilere bile ulaştı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir