Dolar
6.8107
-0.0557%
Euro
7.4278
-0.0282%
Altın
1731.45
-0.1862%
Borsa
103024.34
0.3657%
G. Altın
379.443
-0.1893%
Bitcoin
61959.17
-1.6168%
13ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 13 C

  Hastanede kavga eden iki doktor acil servise kaldırıldı

  Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi'nde görevli iki doktor, hasta bakma tartışması yüzünden birbirine girdi, hastanede kan aktı.
  • 19.05.2015 - 09:00

  Hastanede kavga eden iki doktor acil servise kaldırıldı

  v

  Daha çok doktor ile hasta arasında çıkan tartışma ve kavgalarla gündeme gelen hastaneler, bu kez iki doktorun hasta bakma kavgasına sahne oldu. İstanbul Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi'nde hasta bakma kavgası yüzünden birbirine giren iki doktor yaralandı. Doktorlar birbirlerinden şikâyetçi olunca olay adliyeye taşındı.

  HASTALARINA BAKMADI

  İstanbul Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi'nde görevli Erdinç Ö., hastalık sebebiyle bir süre rapor aldı. Hastalarına ise diğer diş hekimi doktorların bakması gerekiyordu. Fakat aynı hastanede görevli doktor Baransel Ö. işten kaçtığını iddia ettiği Erdinç Ö.nün hastalarına bakmadı. Diğer diş hekimleri ise Erdinç Ö.nün hastalarını muayene ederek oluşabilecek mağduriyeti engelledi.

  TEKME VE YUMRUKLAR HAVADA UÇUŞTU

  İzin sonrası hastaneye dönen Erdinç Ö., hastalarına bakmayan Baransel Ö.yü lafla iğneleyince zaten uzun süredir araları bozuk olan iki doktor birbirine girdi. Laf atışması ile başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Muayenehanede yaşanan kavgada tekme ve yumruklar havada uçuştu. Kafası duvara vurulan doktor Erdinç Ö. yaralanırken, diğer doktor Baransel Ö., burnundan ve gözünden yara aldı. Kavgaya, olay yerine çağırılan özel güvenlik görevlileri ve diğer doktorlar müdahale etti.

  SORUŞTURMA BAŞLATILDI

  Birbirlerini karşılıklı şekilde darp eden iki doktor, baygınlık geçirdi. İki doktor da Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil bölümüne kaldırıldı. Tedavilerinin ardından darp raporu alan iki doktor, Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne başvurdu. Alınan ifadelerinin ardından birbirlerinden karşılıklı şikâyetçi olan iki doktor hakkında soruşturma başlatıldı.

  Görüş Bildir